22 июня Миколаенко созывает исполком

РЕКЛАМА

22 июня в 10:00 будет заседать исполком Херсонского горсовета. Соответствующее распоряжение подписал городской голова Владимир Миколаенко.

В повестке дня — 46 вопросов: в том числе, и утверждение финпланов и отчетов коммунальных предприятий, изменения в программу туризма и проект о земельном налоге, решение о работе дежурных детсадов, изменения в план ремонта дорог:

       1. «Про організацію  роботи дошкільних навчальних закладів міста у літній період.

 1. Про погодження проекту рішення міської ради «Про внесення доповнень до комплексної програми розвитку туризму міста Херсона на 2016 — 2018 роки».

      3. Про погодження проекту рішення міської ради «Про Міську  цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016 — 2018 роки».

 1. Про погодження проекту рішення міської ради «Про встановлення земельного податку на території м. Херсона».
 1. Про присвоєння окремої поштової адреси  новозбудованому  чотириповерховому житловому будинку, розташованому на орендованій земельній ділянці по вул.Комкова, в районі будинку № 89,  у м.Херсоні.
 1. Про зміну поштової адреси земельної ділянки з кадастровим  номером  6510136900:01:001:1492 по  просп. Сенявіна Адмірала, 164-д у м.Херсоні.
 1. Про присвоєння окремої поштової адреси монастирю св. Володимира Великого провінції отців Василіан Найсвятішого Спасителя в Україні Української греко-католицької церкви по вул. Володимира Великого (Ворошилова), б/н у  м. Херсоні.
 1. Про присвоєння окремих  поштових адрес самостійним  домоволодінням, утвореним  у результаті поділу домоволодіння по вул. 14-ій Північній, 15 у м.Херсоні.
 1. Про погодження проекту рішення міської ради «Про звіт щодо виконання Програми естетичного оздоблення міста Херсона на 2015 рік».
 1. Про погодження проекту рішення міської ради «Про звіт про виконання у 2015 році Програми розвитку мережі зупинок громадського транспорту Херсона на 2015-2017 роки».
 1. Про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
 1.  Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
 1. Про демонтаж рекламного засобу.
 1. Про затвердження актів приймання-передачі квартир до комунальної власності Херсонської міської територіальної громади.
 1. Про внесення змін до оновленого складу комісії з питань приймання до комунальної власності міської територіальної громади житлового фонду та об’єктів інфраструктури, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.03.2016 № 87.
 1. Про затвердження протоколу засідання міської громадської комісії з житлових питань.
 1. Про зарахування на квартирний облік.
 1. Про надання житлової площі.
 1. Про виключення квартир з числа службових.
 1. Про затвердження рішення  загальних зборів членів житлово-будівельного кооперативу.
 1. Про внесення змін до складу Міської громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради.
 1. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Херсонський комунальний транспортний сервіс» на 2016 рік.
 1. Про затвердження відкоригованих планів робіт управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради на 2016 рік .
 1. Про звіт щодо виконання фінансового плану міським комунальним підприємством «Вихор» за 2015 рік.
 1. Про звіт щодо виконання фінансового плану міським комунальним підприємством «Херсонський комунальний ринок» за 2015 рік .
 1. Про уповноваження посадових осіб ПАТ «Херсонгаз» складати протоколи про адміністративні правопорушення.
 1. Про план роботи посадових осіб та  виконавчих органів міської ради на IІІ квартал 2016 року.
 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» за 2015 рік.
 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» за 2015 рік.
 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Дніпровський» за 2015 рік.
 1. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Дніпровський» на 2016 рік.
 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану ЖЕК № 1 Суворовського району за 2015 рік.

      33. Про затвердження фінансового плану ЖЕК № 1 Суворовського району на 2016 рік.

        34. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Ритуальна служба міста Херсона» за 2015 рік.

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Таврійський» за 2015 рік.

 

 1. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Таврійський» на 2016 рік.

     37.  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Херсонміськсвітло» за 2015 рік.

     38.Про затвердження фінансового плану комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Херсонміськсвітло» на 2016 рік.

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Центр»  за 2015 рік.
 1. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Центр»  на 2016 рік.
 1. Про погодження проекту рішення міської ради «Про внесення змін до графи 4 пунктів 4, 7 Заходів на виконання Програми «Похоронна справа та утримання кладовищ міста Херсона на 2016-2020 роки» Комплексної програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства м. Херсона на 2016-2020 роки.
 1. Про погодження проекту рішення міської ради «Про внесення змін до додатка до Програми поводження з безпритульними тваринами у місті Херсоні на 2016-2020 роки, яка є складовою Комплексної програми ефективної  роботи та реформування житлово-комунального господарства                м. Херсона на 2016-2020 роки.
 1. Про внесення змін до складу постійно діючої комісії з обстеження зелених насаджень на території м. Херсона.
 1. Про затвердження Плану роботи департаменту житлово-комунального господарства міської ради з благоустрою міста на 2016 рік у новій редакції.
 1. Про затвердження Плану роботи департаменту житлово-комунального господарства міської ради  на 2016 рік по КФК 100302 «Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об’єднання та інші підприємства, установи та організації житлово-комунального господарства» у новій редакції
 1. Про затвердження Плану роботи  департаменту житлово-комунального  господарства міської ради на 2016 рік щодо внесків до статутних капіталів комунальних підприємств у новій редакції».

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*