Громадська організація «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ» відзвітувала про свою роботу

РЕКЛАМА

На правах рекламы

Вчора, 31 травня, відбулися відкриті загальні збори Громадської організації «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ».

Потреба у проведенні зборів виникла через необхідність внесення змін до статуту організації для оптимізації мети її діяльності, розширення завдань та повноважень. Це співпало з річницею діяльності організації. Саме тому було прийнято рішення зробити загальні збори отганізації відкритими. Крім членів об’єднання на збори завітали активісти, партнерські організації, прихильники та просто небайдужі активні херсонці.

Ткач

Збори пройшли в дружній обстановці. Голова правління Андрій Ткаченко прозвітував за рік діяльності організації. «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ» офіційно зареєстроване у травні минулого року, однак за цей період вже встигло зробити багато корисних справ для міста та його мешканців. Серед упішних проектів: громадська юридична приймальня, «Безпечне місто», «Безпечне дитинство», літні канікули з «МИ-ХЕРСОНЦІ», «Тендери під контроль громадськості», «Велопробіг», «Врятуй життя безпритульній тварині», відкрито Центр гуманітарної допомоги дітям та Центр громадських експертиз. Організовані та проведенні різноманітні спортивні та культурні заходи.

Метою відкритих зборів було показати свою публічність і відкритість для діалогу та співпраці. Користуючись нагодою, до складу організації було прийнято двох нових членів. Це Світлана Береш, котра приймала активну участь у діяльності організації з перших днів формування команди, відповідає за напрямок розвитку та популяризації спорту у місті, організатор щорічного турніру зі спортивної гімнастики пам’яті Олександра Береша, відомого херсонського спортсмена. А також Євгенія Вірлич, засновник та керівник благодійного фонду «Таврійська перлина», котрий опікується проблемами кримчан-українців, займає активну громадянську позицію.

Після закінчення зборів, усі бажаючі мали змогу поспілкуватися між собою, висловити свої побажання та ідеї, обмінятися думками.

З детальним звітом про роботу ГО «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ» за рік можна ознайомитись на сайті http://love-kherson.org

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*