«Будь-які розмови про відродження ХБК – це блюзнірство», — Гордеев

РЕКЛАМА

«Херсонщина – це не тільки аграрний, а ще й промисловий край. Тому піднімати промисловість нам просто необхідно. У нас є потужні підприємства, які ефективно працюють, платять податки, але є й такі, які при результативній роботі уникають сплати податків. Так не повинно бути. Є підприємства розграбовані, як, наприклад, ХБК, де, крім зовнішніх стін, не лишилося нічого. Тому будь-які розмови про відродження ХБК – це блюзнірство, торгівля на пам’яті херсонців. Відродити можна те, що є. Там немає нічого. Я за відродження будь-якого підприємства, якщо воно має під собою економічне обґрунтування», — об этом заявил губернатор Херсонщины Андрей Гордеев в интервью, опубликованном на сайте «Gordeev.org.ua».

Полностью интервью можно прочитать по ссылке.

Напомним, 25 мая на заседании комитета кредиторов ОАО «ХБК» утвержден план санации потенциального инвестора ООО «Амалтея» и направлен на согласование в Фонд госимущества.

Как сообщала пресс-служба ОГА, основными направлениями реализации плана санации является восстановление основной деятельности, но существует и концепция создания индустриального парка.

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*