Гордеев отменил распоряжения Голопристанской РГА о ProZorro. В РГА не согласны и пишут в Минфин

РЕКЛАМА

Губернатор Херсонщины Андрей Гордеев отменил распоряжения Голопристанской РГА о применении системы ProZorro в допороговых значениях.

Как говорится в рапоряжениях главы ХОГА, документы Голопристанской РГА отменяются как таковые, что «противоречат действующему законодательству».

В Голопристанской РГА с действиями губернатора не согласны. Здесь уже подготовили письма в Минфин и Минэкономики для юридической оценки распоряжений как Голопристанской РГА, так и Херсонской ОГА.

«Голопристанська РДА електронною поштою отримала два розпорядження голови Херсонської ОДА від 28.10.2016 № 829 та від 31.10.2016 №830, якими скасовані розпорядження Голопристанської РДА про застосування системи Прозорро в допорогових значеннях. Це неаби як здивувало аппарат райадміністрації. Я пам»ятаю, що на першій (після свого призначення нараді) з керівниками районів Андрій Анатолійович чітко наголосив, що найбільша кількість зловживань саме в межах допорогових закупівель і якщо ви (керівникі районів) не підтримуєте позицію уряду, то є всі підстави вважати, що Ви як то кажуть «в долі». Отже, після видання першого розпорядження (06.05.2016 року) за допомогою системи Прозорро було проведено результативно 10 закупівель, на яких було заощаджено 103,9 тисяч гривень районних коштів. Так, КУ «По обслуговуванню закладів освіти» зекономило 27,05 тисяч гривень, та КУ «Голопристанська центральна районна лікарня» — 76, 85 тисяч гривень.

Враховуючи відсутність посилання на чітку норму ЗУ «Про публічні закупівлі», яку начебто порушено при виданні розпоряджень Голопристанської РДА та яка стала підставою для їх скасування, вже підготовлено листи до Міністерства економіки та Міністерства фінансів, щодо відповідної юридичної оцінки як розпоряджень Голопристанської РДА, так і розпоряджень Херсонської ОДА», — прокомментировала «Самиздату» и.о. главы Голопристанской РГА Елена Кравченко-Скалозуб.

golopr-1golopr-2

Реклама

1 Trackback / Pingback

  1. Гордеев утверждает, что не отменял ProZorro в Голопристанской РГА |

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*