Херсон попросил ВР возобновить бюджетные компенсации – иначе льготников возить будет некому

РЕКЛАМА

28 апреля на сессии Херсонского горсовета депутаты приняли обращение к парламенту. В нем горсовет просит инициировать повторное рассмотрение в Верховной Раде вопроса о внесении изменений в госбюджет и предусмотреть субвенцию на льготные перевозки.

Как говорится в тексте письма, «протягом чотирьох місяців поточного року транспортні підприємства здійснюють пільгові перевезення громадян на безоплатній основі. За умови невідновлення найближчим часом бюджетних компенсацій, автотранспортні підприємства мають намір припинити пільгові перевезення громадян. Це сприятиме подальшому зростанню соціальної напруги в суспільстві».

Текст обращения:

«Голові Верховної Ради України

Для окремих категорій громадян право на пільгові перевезення в громадському транспорті гарантоване законами України та постановами Кабінету Міністрів України.

Згідно з чинним законодавством, втрачені доходи від пільгових перевезень громадян компенсуються перевізникам за рахунок субвенції, отриманої із державного бюджету. У поточному році, за Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», така субвенція місцевим бюджетам не передбачена. При цьому чинними залишаються закони України та постанови Кабінету Міністрів України, котрі гарантують громадянам право на пільгові перевезення, та Бюджетний кодекс України, який передбачає фінансування компенсаційних виплат перевізникам за рахунок субвенції з державного бюджету. За таких обставин, протягом чотирьох місяців поточного року транспортні підприємства здійснюють пільгові перевезення громадян на безоплатній основі. За умови невідновлення найближчим часом бюджетних компенсацій, автотранспортні підприємства мають намір припинити пільгові перевезення громадян. Це сприятиме подальшому зростанню соціальної напруги в суспільстві. Враховуючи важливість порушеного питання, прошу Вас, вельмишановний Володимире Борисовичу, терміново ініціювати повторний розгляд у Верховній Раді України питання про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» у частині передбачення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг із послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсаційних виплат за пільгове перевезення громадян».

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*