Миколаенко отчитался: «Херсон успешно прошел первый этап отбора на право принять Евровидение»

РЕКЛАМА

«Херсонська міська рада успішно пройшла перший етап відбору і разом з Києвом, Одесою, Дніпром, Харковом та Львовом візьме участь у подальшому змаганні.

Пропозиції міст-претендентів зможе побачити вся Україна – у проекті «Битва міст», який вийде 20 липня 2016 року у прямому ефірі UΛ:Перший та Національного радіо», — об этом мэр Херсона Владимир Миколаенко написал в «Фейсбуке».

В чем заключается первый этап отбора, городской голова не пояснил. Судя по всему, Миколаенко имеет в  отправленную  заявку. Ведь как сообщалось раньше, «міста-кандидати на проведення Євробачення повинні надіслати організаторам заявки про бажання приймати пісенний конкурс. Далі, з  8 до 15 липня, буде проведено аналіз цих заявок, а 18-22 липня вони будуть представлені на засіданні Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні Євробачення-2017. Після цього оргкомітет назве два міста, серед яких, з 22 липня по 1 серпня, відбудеться фінал – спеціальна інспекція за участі представників Європейської мовної спілки. Ця остання перевірка полягатиме в ознайомленні з інфраструктурою міст та особливостями реалізації заявок відповідно до критеріїв відбору».

Напомним, как заявлял министр культуры Евгений Нищук, у Херсона наиболее низкие шансы победить в конкурсе на право принять Евровидение-2017.

Миколаенко ФБ

Реклама

1 Trackback / Pingback

  1. В мэрии Херсона уже придумали логотип к Евровидению-2017 |

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*