«Херсонщина, держи опасные отходы!», — экс-глава ОГА

«Херсонщина, тримай небезпечні відходи! Кабінет Міністрів України, за погодженням з Миколаівською і Херсонською ОДА, розпорядженням від 07.12.2016 року /|/ 929 » Про скидання надлишків зворотніх вод в р.Інгулець» з криворіжського ГЗК прокачає тяжкі метали до Дніпра», — написал в «Фейсбуке» экс-губернатор Херсонщины Борис Силенков.

Как говорится в распоряжении Кабмина, сброс излишков оборотных вод в Ингулец разрешили до 1 марта 2017 года — «з метою запобігання виникненню аварійної ситуації на гідротехнічних спорудах Криворізького басейну».

«Я щорічно привертаю увагу громадськості до екологічної катастрофи р. Інгулець, і наполегливо рекомендую ніколи не купатись в Херсоні на пляжі «Молодіжний». Це зона тяжких, заражених вод…», — сообщил Силенков.

Как написано в документе,  «Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству екології та природних ресурсів, Державному агентству водних ресурсів разом з Дніпропетровською, Миколаївською і Херсонською облдержадміністраціями, Криворізькою міською радою та гірничорудними підприємствами Кривбасузатвердити у тримісячний строк план заходів щодо поетапного зменшення обсягів скидання надлишків зворотних вод у р. Інгулець, поліпшення якості води у басейні зазначеної річки, Карачунівському водосховищі, водозаборі Інгулецької зрошувальної системи до 2025 року та забезпечити контроль за його виконанням».

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.