Херсонщина получила 840 доз вакцины от бешенства

РЕКЛАМА

Херсонщина получила 840 доз вакцины от бешенства. Об этом сообщает пресс-служба Херсонского областного центра здоровья и спортивной медицины:

«Херсонська область отримала 840 доз вакцини для профілактики сказу РАБІПУР®РСЕС АНТИРАБІЧНА ВАКЦИНА В.Р. на загальну суму 218,3 тис. грн. Препарат закуплений Міністерством охорони здоров’я України за державні кошти 2015 року на виконання Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009- 2015 років. Вакцина надійшла в необхідній кількості, заявленій у потребі Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Як відомо, вакцина для профілактики сказу не є плановою, а показана лише тим людям, які безпосередньо були покусані тваринами та яким лікар призначив курс профілактичних щеплень проти сказу. Отримана кількість забезпечить потерпілих від укусів тварин екстреною профілактикою проти сказу до кінця поточного року в повному обсязі.

Сказ – гостра інфекційна хвороба з тяжким ураженням центральної нервової системи, що спричиняється вірусом. Зараження людини сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок. Інфікування людини сказом відбувається здебільшого від диких хижих чи домашніх тварин, а також сільськогосподарських тварин. Основною причиною захворювання людей на сказ є пізнє звернення за медичною допомогою. При своєчасному зверненні постраждалого до закладу охорони здоров’я проводиться щеплення, що не допускає розвиток захворювання і рятує життя».

Реклама

1 Trackback / Pingback

  1. За полгода на Херсонщине зарегистрировали 1100 укусов людей |

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*