Херсонщина сделала заявку на проведение Евровидения-2017

Сегодня власти Херсонщины обратились к Президенту, Правительству и Национальной телекомпании Украины по поводу проведения Евровидения-2017 на Херсонщине. Об этом сообщает пресс-служба мэрии Херсона:

«Сьогодні влада Херсона та області звернулися до Президента України Петра Порошенка, Уряду та НТКУ щодо проведення на Херсонщині пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Як відомо, ініціативу провести конкурс саме у Херсоні подав міський голова Володимир Миколаєнко.
«Альтернативою Херсону може бути хіба що звільнений від окупантів кримський Севастополь. Оскільки поки що це неможливо, логічно провести конкурс саме на Херсонщині. Це зв’язок культур, це виправдано політично. Я розумію всі ризики, але немає нічого неможливого», — підкреслює очільник міста.
З ним цілком згоден голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв: «Ми вже переговорили із керівництвом країни. Херсон достойний приймати «Євробаченння». Протягом тижня ми підготуємо райдер з усіма вимогами організаторів конкурсу і будемо розуміти точно, що і як буде фінансуватися і який об’єм роботи ми маємо виконати».

У тому, що конкурс можливо проводити лише у Херсоні, переконані і представники Меджлісу. За їх словами, це величезна духовна та моральна підтримка для тих, хто вже декілька років терпить гоніння російських окупантів», — сообщает пресс-служба.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.