Херсонские активисты инициируют обращение к Президенту. Вопрос — «чистый» Днепр

Херсонские активисты инициируют коллективное обращение к Президенту Украины:

Херсонрыб

«УВАГА!!! ДНІПРО ГНИЄ!!! ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР ПІДПИСІВ.
Усім хто підтримає Дякую !

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ТА ОЗНАЙОМТЕСЬ З КОЛЕКТИВНИМ ЗВЕРНЕННЯМ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.
ВСІ НЕБАЙДУЖІ ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ЗБОРУ ПІДПИСІВ.
ДАВАЙТЕ РАЗОМ ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ ЖИВІ БІОРЕСУРСИ!!!

Колективне звернення
Громада, громадські організації та політичні партії у Херсонській області обурені безчинством, нахабністю, яке твориться на території Херсонської області по розкраданню водних живих біоресурсів під «кришуванням» керівництва «Херсонрибоохорони».
Так, начальник управління «Херсонрибоохорони» Богдан Артющик отримав цю посаду в спадок, на державній службі створив у Херсонській області організоване злочинне угрупування із числа співробітників Херсонрибоохорони та браконьєрів, які десятки років цинічно, ганебно обкрадали водні живі біоресурси р. Дніпро Херсонської області. Рибні «перевертні» незаконно збагачуються за рахунок державних природних ресурсів наносячи державі значні непоправні збитки.
Все це безчинство має місце і у складний для країни час, коли наші військовослужбовці проливають кров на Сході нашої Країни, заради нашого з Вами спокою, миру та європейського майбутнього.
Члени громади, спільно з співробітниками поліції Херсонської області проводили та проводять виїзні рейди на р. Дніпро, під час яких виявляють та документують факти злочинного браконьєрства з боку керівництва «Херсонрибоохорони» та браконьєрів. Всі ці матеріали знаходяться на розгляді у поліції Херсонської області та чекають свого часу.
В 2016 році громада з листом звернулася до прокуратури Херсонської області щодо навмисного розкрадання державного майна співробітниками «Херсонрибоохорони» і на даний час прокуратурою області розслідується кримінальне провадження з метою встановлення посадових осіб «Херсонрибоохорони», які своїми незаконними діями нанесли значні збитки державі.
Громада області неодноразово зверталася до керівництва Державного агентства рибного господарства України з вимогами звільнення керівництва «Херсонрибоохорони» Артющика Богдана Степановича та Базенка Григорія Анатолійовича за їх навмисну безкарну та злочину діяльність. Але марно. Ми неодноразово намагалися при особистій зустрічі довести до голови Державного агентства рибного господарства України Коваліва Яреми Богдановича про доцільність звільнення Артющика Богдана Степановича. Ковалів Ярема Богданович переслідуючи корисний мотив направлений на своє особисте незаконне збагачення не звільняє керівництво «Херсонрибоохорони» із займаних посад, сфальсифікував матеріали проведених службових перевірок його підлеглими, навмисно затягує ліквідацію Державного агентства рибного господарства України, щоб не створювати нову структуру «Рибний патруль».
Поки навмисно затягується ця ліквідація завдяки «непомірним старанням» Ковалів Яреми Богдановича, на місцях старі корумповані керівники «Херсонрибоохорони» наносять мільйонні збитки водним живим біоресурсам України, що негативно відображається на їх запасах.
Ще в 2015 році нові професійні люди пройшли конкурс у Державному агентстві рибного господарства України на заміщення вакантних посад в новій структурі «Рибний патруль» і до теперішнього часу з невідомих причин їх не призначили.
Навмисне затягування реформ під керівництвом Ковалів Яреми Богдановича та його незаконні дії значно підривають авторитет його відомства перед громадянами України та негативно впливає на розвиток та відновлення водних живих біоресурсів.
За період свого перебування на даній посаді Ковалів Ярема Богданович в супереч діючому законодавству України значно покращив своє матеріальне становище за рахунок керівників територіальних управлінь рибоохорони, які йому щомісячно надають кошти у великих розмірах.
Дії Ковалів Яреми Богдановича суперечать вимогам державного службовця, та діючої європейської політики держави направлені на подолання корупції в ешелонах влади.
Глядячи на це все, у громади Херсонщини складається таке враження, що з приходом нового керівництва у Держрибагенстві України проходить лише імітація бурної їх діяльності. Як кажуть у народі: «Риба гниє з голови».
Ці нібито проведені реформи носять загальний характер і знаходять своє відображення лише на паперах, сайтах установи та за для власного піару.
В даному випадку голова Державного агентства рибного господарства України Ковалів Ярема Богданович навмисно, в своїх корисних інтересах, саботує ті реформи, які у світі нових європейських вимог повинні проводитися в даній установі, використовуючи старі протизаконні «корупційні» схеми.
Шановний Петро Олексійовичу, ми члени громади та депутати Херсонської області, звертаємося до Вас як до Гаранта Конституції та в першу чергу як до громадянина нашої країни, якому не байдужа доля нашого краю, поставити питання щодо звільнення з посад Артющика Богдана Степановича начальника «Херсонрибоохорони» та голову Державного агентства рибного господарства України Коваліва Ярему Богдановича, які своїми незаконними та ганебними діями дискредитують державну установу та наносять значні непоправні збитки нашій європейській державі .
Сподіваємося на Ваше порозуміння.

З повагою, громада Херсонщини.«

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.