Херсонские спортсмены обратились в Минспорта – просят уволить чиновников и спасти спорт в регионе

РЕКЛАМА

Глава Херсонского областного отделения Национального Олимпийского комитета Украины Сергей Кирсанов и глава Херсонской областной Федерации академической гребли Игорь Гарагуля обратились к министру молодежи и спорта Игорю Жданову и Президенту НОК Сергею Бубке. В своем письме спортсмены просят смены руководства управления молодежи и спорта ХОГА, рассказывают о проблеме с финансированием ФСО и о ситуации с назначением нового директора КУ «Херсонское высшее училище физкультуры», которое, по их мнению, произошло с нарушением законодательства.

Обращение на своей странице в «Фейсбук» выложил Игорь Гарагуля:

«Міністру молоді і спорту України
Жданову І.О.
Президенту НОК України
Бубці С.Н.
Шановний Ігорю Олександровичу!

Звертаємося до Вас від імені спортивної громади Херсонщини з проханням втрутитися в проблему загрози подальшого існування і розвитку спорту нашого регіону.
Перед керівництвом Херсонської області стоять питання в галузі спорту, які не вирішуються або вирішуються з порушенням чинного законодавства:
— так фінансування шкіл ФСТ до 2015 р. відбувалося за рахунок Профспілок, в 2015 році за рахунок державних субвенцій, а з 2016 року повинне відбуватися за рахунок місцевих бюджетів, проте на даний час керівництво не знайшло нічого кращого ніж забрати кошти у ДЮСШ №2 у розмірі 136,0 тис.грн, у СДЮСШОР з веслувальних видів спорту – 100,0 тис.грн, у КЗ ШВСМ Херсонської обласної Ради – 300 тис.грн. За рахунок цих коштів сплачується заробітна плата тренерів шкіл ФСТ, в той час як тренерам ДЮСШ та ШВСМ доводиться брати відпустку за свій рахунок на 1,5 місяці. Виникає питання в чому рішення проблеми: в тому, що за рахунок одних вирішуються проблеми інших? І де фінансування з місцевого бюджету? Це не збереження дитячо-юнацького спорту, не кажучи вже про його розвиток, а це його руйнація.
— існує проблема із призначення нового директора КЗ «Херсонське вище училище фізичної культури» Херсонської обласної ради Кучера В.П., яке відбулося з порушенням чинного законодавства, оскільки не відбулося конкурсного відбору кандидатур, як того вимагає закон. Директором призначено людину, яке не є фахівцем в області спорту, а скоріше в області медицини. Хоча спортивна громадськість продовжує наполягати, що це обов’язково повинен бути фахівець пов’язаний зі спортом, це запорука чіткого функціонування закладу.
— також наполягаємо на зміні керівництва управління молоді і спорту Херсонської ОДА, як такого що не відповідає вимогам сучасності , працює за старими принципами ( це і не дивно, бо начальник управління Семченко Ю.А. працював при попереднеї владі на керівної посаді та не в змозі втілювати в роботу новітні тенденції ), не захищає та не відстоює спорт Херсонщини, і в питанні фінансування та розподілу коштів іде на поводу у керівництва області.

Із повагою, та надією на підтримку,
Голова Херсонського обласного відділення НОК України ,
срібний призер Олімпійських Ігор,
Заслужений майстер спорту С.Ф.Кірсанов

Голова Херсонської обласної
Федерації академічного веслування,
Перший заступник голови ХОВ НОК України І.В.Гарагуля».

Гарагуля 1 Гарагуля 2

Реклама

1 Comment

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*