Херсонский админсуд встал на сторону матери погибшего в Иловайске милиционера в иске против МВД

РЕКЛАМА

Херсонский окружной админсуд встал на сторону матери погибшего в Иловайске милиционера в иске против МВД.

Об этом сообщает пресс-служба суда:

«Херсонський окружний адміністративний суд розглянув справу та задовольнив адміністративний позов матері загиблого в АТО працівника міліції, яка позивалась до Міністерства внутрішніх справ України та просила визнати дії з приводу відмови у виплаті їй одноразової грошової допомоги неправомірними, стягнути таку допомогу в розмірі 304,5 тис.грн., пов’язану із загибеллю сина під час виконання ним службових обов’язків.

Розглядаючи справу було встановлено, що з 04.06.2014 року син позивачки проходив службу в органах внутрішніх справ України, та наказом МВС України відряджений у розпорядження керівництва антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей. 26.08.2014 він загинув у м. Іловайськ.

Звернувшись до МВС України, позивачка отримала відмову у виплаті другої половини одноразової державної грошової допомоги у зв’язку із загибеллю сина, яка мотивована тим, що іншу частину коштів має отримати батько загиблого. Херсонський окружний адміністративний суд визнав таку відмову МВС України неправомірною, оскільки батька усунуто від права на отримання державної грошової допомоги відповідно до рішення Білозерського районного суду Херсонської області. Суд позовні вимоги задовольнив в повному обсязі та стягнув на користь матері всю суму коштів. З повним текстом рішення можна ознайомитися за посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/58102265″.

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*