Херсонцы собирают подписи за назначение губернатором Бориса Силенкова

РЕКЛАМА

На сайте Президента Украины зарегистрировали петицию «Про призначення голови Херсонської обласної державної адміністрацї». В ней губернатором предлагают назначить Бориса Силенкова.

Петиция зарегистрирована сегодня. Ее текст:

Шановний пане Президент!
З жовтня 2015 року Херсонська обласна державна адміністрація функціонує без голови адміністрації.
У своїй передвиборчій компанії ви заявляли при прозоре і публічне призначення голів державних адміністрацій з врахуванням думок мешканців областей та районів.
Але так не відбувається, і тривалий час з невідомих підстав, йдуть якісь незрозумілі для Громади області зволікання у призначенні голови Херсонської обласної державної адміністрації, що негативно впливає на розвиток області і соціальну економічну обстановку.
У зв’язку з агресією Росії, Херсонська область набула «особливого» статусу прикордонної до агресора області.
Така «особливість» потребує мобілізації усіх чинників для утримання обстановки в області як стабільної для економічного та соціального розвитку.
Попри це, така «мобілізація» в області є недостатньою. Економічний стан області є маже найнижчим в Україні, збільшуються випадки дестабілізації безпеки в області.
Мешканці області все більше активізуються на протистояння з владою, виходять на мітинги з вимогами вирішення проблем їх життя в області.
Така ситуація в області є загрозливою .
А тому вимагаємо невідкладно призначити голову Херсонської обласної державної адміністрації, та врахувати нашу думку щодо претендента на цю посаду.
Ми вважаємо, що найкращою кандидатурою на цю посаду є Сіленков Борис Віталійович.
Саме ця людина, яка має значний досвід управління областю, має успішну практику такого управління, має глибокі професійні знання з управління та економіки регіону, має тверду і зважену позицію «дипломатії» і співпраці з усіма суб’єктами політичних і ділових кіл, має повагу значної кількості мешканців області та ділової спільноти, здатна кардинально змінити діючу «заскорузлу» систему управління областю на прогресивну та перевести область на процеси сталого розвитку.
Вимагаємо відійти у призначенні від позицій «політичної доцільності» і дослухатися до мешканців області, та призначити на посаду голови Херсонської обласної державної адміністрації Сіленкова Бориса Віталійовича».

Напомним, Силенков возглавлял Херсонскую ОГА с 2005 по 2010 год.

Реклама

3 Comments

  1. Та ну, кто эти люди, которые собирают за него подписи! у бори уже был шанс! теперь вальсом пусть гуляет!

  2. Я подпишусь!У него был шанс и он его использовал,он наводил порядок,а теперь его боятся(потому что он не в формате)

  3. Я эти люди! Сделайте в своей жизни хоть сотую долю того, что сделал Силенков, тогда будете иметь моральное право про шансы рассуждать.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*