Из-за безграмотности своих юристов Опанащенко пошел в суд сам

Суд отказал в рассмотрении иска доверенному лицу экс-кандидата в нардепы Михаила Опанащенко. Теперь в суд обратился сам экс-кандидат.

Об этом сообщает пресс-служба окружного админсуда:

«Як повідомлялося раніше, довірена особа кандидата в народні депутати України Опанащенка М.В. 19 липня 2016 року подала до Херсонського окружного адміністративного суду сім позовів до ОВК № 183, дільничних виборчих комісій та Головного управління Національної поліції в Херсонській області з вимогами скасувати постанову ОВК № 183 та провести повторний перерахунок голосів по ДВК.

Під час розгляду справи, колегія суддів об’єднала ці справи в одне провадження, у зв’язку з тим, що зазначені адміністративні справи пов’язані між собою. Вирішуючи справу, було встановлено, що у якості позивача вказана довірена особа кандидата у народні депутати України, а не сам кандидат. Статтею 12 Закону України «Про вибори народних депутатів України» чітко вказано перелік осіб, які мають право звернутися з відповідним позовом до суду щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності виборчої комісії, серед яких довірена особа кандидата у народні депутати України відсутня.

У зв’язку з цим, суд закрив провадження по справі, оскільки особа, яка звернулася з позовом не наділена такими повноваженнями. Справа № 821/994/16.

Після отримання ухвали про залишення без розгляду адміністративної справи, кандидат в депутати Опанащенко М.В. знову звернувся до Херсонського окружного адміністративного суду із 7 позовними заявами, оскаржуючи результати проміжних виборів до ВРУ».

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.