Горсовет обжаловал восстановление в должности экс-первого заммэра Херсона Пастуха

Игорь Пастух
Решение Херсонского городского суда о восстановлении в должности первого заместителя городского головы Игоря Пастуха не вступило в силу. Об этом сообщает  пресс-служба мэрии Херсона. Горсовет подал апелляцию:
«Під час останнього засідання сесії Херсонської міської ради із уст депутата від фракції «Батьківщина» Дмитра Ільченка прозвучала інформація щодо поновлення на посаді колишнього першого заступника міського голови Ігоря Пастуха, яка не відповідає дійсності.
«1 червня 2016 року відбулось засідання суду, на якому була прийнята вступна та резолютивна частина. 7 червня відповідачем було отримано повний текст рішення, що дає нам право подати апеляційну скаргу у 10-денний строк. Апеляція подана 13 червня», — відзначає в.о.заступника міського голови Андрій Щербина.
Слід підкреслити, що відповідно до статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України «Порядок і строки апеляційного оскарження, Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення.
Також, відповідно до статті 254 цього ж Кодексу «Набрання судовим рішенням законної сили», постанова  або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано».
appelacia

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.