Миколаенко хочет разрешить Олешкам свозить мусор в Херсон

РЕКЛАМА

Херсон планирует разрешить Олешкам еще год свозить мусор в Херсон. Соответствующий проект решения опубликован на официальном сайте города.

Так, в документе говорится о том, чтобы разрешить Олешкам свозить ТБО на свалку в Херсоне до 30 сентября 2017 года. Город-сателлит должен ежемесячно компенсировать расходы на рекультивацию:

  1. «Внести зміни в рішення Херсонської міської ради від 30.08.2013 № 1146 «Про заборону завезення на територію міста побутових відходів із населених пунктів, що територіально не належать до Херсонської міської ради» та доповнити його підпунктом 1.1. наступної редакції: «Надати згоду на тимчасове, терміном до 30.09.2017, завезення на територію міста твердих побутових відходів з м. Олешки та їх прийняття і захоронення на міському сміттєзвалищі за умови:

1.Компенсування Олешківською міською радою витрат на рекультивацію твердих побутових відходів, прийнятих з м. Олешки на міське сміттєзвалище в об’ємі 52тис.м 3 на площі 0,5га.

2.Щомісячного компенсування витрат на рекультивацію поточних надходжень об’ємів твердих побутових відходів з м. Олешки  на міське звалище м. Херсон та поліпшення стану території міського звалища;

3.Протягом терміну дії дозволу Олешківській міській раді надати терміни та графік вводу в дію власного полігону із захоронення твердих побутових відходів».

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*