Миколаенко подписал решение о выделении денег «Твердыне» во главе с Горохом вместо Захарова

Мэр Херсона Владимир Миколаенко подписал решение о финансовой помощи общественному формированию охраны общественного порядка и государственной границы «Твердыня Херсонщины». Об этом сообщает пресс-группа Херсонского горсовета:

«Міський голова підписав рішення щодо фінансової допомоги громадському формуванню охорони громадського порядку і державного кордону «Твердиня Херсонщини», за яке проголосували депутати міської ради на останньому засіданні сесії.

Під час голосування в сесійній залі виникли суперечки щодо самої організації та її керівництва, тому Володимир Миколаєнко додатково вивчив питання.

Так, інформація, що була озвучена під час засідання про те, що організація створена за декілька днів до голосування і її існування не погоджено з поліцією, виявилася неправдивою.

Згідно протоколу установчих зборів, що був наданий членами організації до міської ради, який датовано 4 серпня 2016 року, створення громадського формування було  підтримано т.в.о. начальника Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області Вербицьким М.Л., про що зазначено у протоколі та статуті. Ця інформація завірена підписом та печаткою.

Окрім цього, до міської ради членами організації було надано копії листування між Держприкордонслужбою, також датовані серпнем 2016 року.

Члени громадського формування повідомили міському голові, що після заяв окремих депутатів щодо голови організації Руслана Захарова та резонансу, викликаного цими заявами, було прийнято рішення змінити керівника організації. Замість Руслана Захарова її очолюватиме Максим Горох.

Горох Максим Юрійович громадянин України, народився 18 березня 1991 року в місті Херсон, Херсонської області. У 2008 році вступив до Херсонського юридичногоінституту Харківського національного університету внутрішніх справ на юридичний факультет, проте у зв’язку з ліквідацією навчального закладу, у 2011 році перевівся до Харківського національного університету внутрішніх справ, який успішно закінчив у 2013 році і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

Одночасно з навчанням на юриста, у 2010 році вступив на військову кафедру Сумського державного університету, яку і закінчив у 2012 році, та отримав первісне військове звання молодшого лейтенанта запасу.

Із 2013 по 2014 рік працював у Державній екологічній інспекції у Херсонській області на посаді головного спеціаліста-юрисконсульта.

З лютого 2014 року по лютий 2016 року, працював у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Херсонській області на посаді старшого державного інспектора (юрист).

В травні 2014 року був мобілізований у 21-й батальйон територіальної оборони Херсонської області «Сармат» Збройних сил України на посаду командира взводу.

У вересні 2014 року отримав військове звання лейтенанта.

Із грудня 2014 року по червень 2015 р. брав участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Після звільнення у запас Збройних сил України у червні 2015 року, отримав посвідчення учасника бойових дій та був нагороджений державним нагрудним знаком «Учасник АТО».

З березня 2016 року працює приватним юристом.

Підписуючи рішення Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко насамперед виходив з того, що воно було підтримано більшістю депуатів міської ради, які представляють інтерес всієї громади, а також з того, що ані регламентом, ані законами України не передбачено процедуру повернення до голосування за прийняте рішення».

Напомним, 1 декабря горсовет Херсона решил выделить 190 тыс. грн. общественному формированию по охране общественного порядка «Твердыня Херсонщины».

Позже появилась информация, что мэр Владимир Миколаенко заветировал решение.

«Сегодня на комиссии рассматривался хронометраж нарушений регламента при «протаскивании» этого вопроса . Из письма следует , что Твердыня обратилась только 15.11.16, ответ ей подготовило упр финансов 22.11.16 (!??) — как вопрос попал на сессию 30.11.16 — ? и не в дополнительные вопросы — #магия«, — комментировал резонансный вопрос в «Фейсбуке» глава антикоррупционной комиссии горсовета Виталий Богданов 6 декабря.

1 Trackback / Pingback

  1. Херсонская Самооборона пойдет к мэру из-за выделения денег «Твердыне» |

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.