Миколаенко распорядился бороться с амброзией и отчитываться об этом до ноября

РЕКЛАМА

16 июня городской голова Херсона Владимир Миколаенко подписал распоряжение «Про заходи щодо боротьби з амброзією полинолистою на території міста Херсона».

В документе указано, какие структурные подразделения мэрии Херсона за что должны отвечать и какую работу проводить:

  1. «Рекомендувати виконавчим комітетам Дніпровської, Корабельної, Суворовської районних у місті Херсоні рад (Кондратов В.А., Чорненька Н.Є., Задніпряний А.В.):

        1.1.   Своєчасно організувати проведення карантинних заходів щодо локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території міста, визначених додатком до розпорядження.

         1.2.   Довести до відома квартальних комітетів та інших органів самоорганізації населення вимоги щодо виконання заходів із ліквідації бур’янів у секторі приватної забудови та на земельних ділянках, прилеглих до приватних домоволодінь, на прибудинкових, міжбудинкових та внутрішньодворових територіях.

       1.3.   Направити керівникам підприємств, установ та організацій різних форм власності, які знаходяться на території відповідного району, телефонограми, зобов’язавши їх, відповідно до законодавства про благоустрій та обов’язків власника або орендаря, зазначених у договорі оренди земельної ділянки, вжити заходів щодо своєчасного догляду за газонами та зеленою зоною, знищення бур’янів на власних, орендованих та прилеглих територіях.

      1.4.   Виявляти забур’янені земельні ділянки, що не використовуються за призначенням, та надавати відповідну  інформацію до  управління земельних відносин департаменту містобудування та землекористування міської ради, управління комунальної власності міської ради, управління комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

  1. Управлінню житлового господарства департаменту житлово-комунального господарства міської ради (Лисенко В.В.) забезпечити вжиття підприємствами різних форм власності, які обслуговують житловий фонд, невідкладних заходів стосовно своєчасного скошування трави та знищення бур’янів на прибудинкових та внутрішньодворових територіях.
  2. Управлінню комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства міської ради (Трамбовецький В.Д.) забезпечити контроль за своєчасністю та якістю робіт зі скошування трави та знищення бур’янів на вулицях міста, вздовж доріг, у місцях масового відпочинку населення, на територіях, які обслуговуються підрядними підприємствами.
  3. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Межерицька С.В.), управлінню освіти міської ради (Ніконов Ю.М.), управлінню культури міської ради призначити відповідальних за вжиття заходів щодо боротьби з бур’янами на територіях підвідомчих закладів та довести до відома їх керівників інформацію про необхідність регулярного проведення цих заходів.
  4. Головам виконавчих комітетів районних у місті рад Кондратову В.А., Чорненькій Н.Є., Задніпряному А.В., начальнику Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона міської ради Мазур О.О. активізувати роботу зі складання протоколів щодо притягнення до адміністративної відповідальності фізичних та юридичних осіб за порушення законодавства з благоустрою та Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Херсоні (далі – Правила), затверджених рішенням міської ради від 31.05.2011 № 221 «Про встановлення Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Херсоні», стосовно невжиття заходів щодо боротьби з бур’янами.
  5. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради (Трамбовецький В.Д.) щорічно включати до програм з благоустрою міста фінансування заходів боротьби з бур’янами на території м. Херсона, а департаменту бюджету і фінансів міської ради (Підперигора Р.С.) – передбачати у міському бюджеті кошти для проведення цих заходів, у межах бюджетних призначень, та забезпечувати їх фінансування.
  6. Міській надзвичайній комісії із боротьби зі шкідливими організмами на землях Херсонської міської територіальної громади щорічно, протягом періоду вегетації амброзії полинолистої, приділяти особливу увагу боротьбі з нею».

Также в распоряжении говорится о том, что «керівникам, зазначеним у пунктах 1-5 даного розпорядження, з моменту видання цього розпорядження, щомісяця, до 10 числа, з травня по листопад, надавати до відділу екології департаменту житлово-комунального господарства міської ради інформацію для узагальнення про роботу, виконану за попередній місяць».

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*