На админгранице с Крымом гражданин Узбекистана предлагал пограничникам 500 рублей РФ за «смягчение наказания»

РЕКЛАМА

На админгранице с Крымом  гражданин Узбекистана предлагал пограничникам 500 рублей РФ за «смягчение наказания». Об этом сообщает пресс-служба Азово-Черноморского регионального управления Госпогранслужбы:

«Сьогодні вночі, прикордонники Бердянського загону в контрольному пункті «Чонгар» виявили у 4 громадян Узбекистану відсутність спеціальних дозволів. Іноземні громадяни рухались з тимчасово окупованої території, на яку вони потрапили порушуючи чинне законодавство України через один із тимчасово закритих пунктів пропуску.

Встановленим порядком прикордонники прийняли рішення не пропустити їх на материкову частину України та заборонити в’їзд на 3 роки. Але, під час складання документів щодо непропуску та постановки штампу «Заборона в’їзду», один із порушників запропонував прикордонникам 500 рублів РФ за зменшення терміну заборони з 3 років до 6 місяців.

На таку пропозицію українські військовослужбовці відповіли відмовою та зафіксували даний факт, а в послідуючому направили повідомлення до Національної поліції.

Нагадуємо, що відповідно до законодавства України потрапити на тимчасово окуповану територію АР Крим іноземці та особи без громадянства можуть тільки через діючи контрольні пункти в’їзду – виїзду «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» за наявності дійсних паспортних документів та спеціального дозволу.

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*