На КПВВ «Чонгар» российские оккупанты пытаются дискредитировать украинские службы, — пограничники

РЕКЛАМА

На КПВВ «Чонгар» российские оккупанты пытаются дискредитировать украинские службы, оправдывая свою неудовлетворительную работу. Об этом сообщает пресс-служба Азово-Черноморского регионального управления Госпогранслужбы:

«Контрольні служби окупаційних військ, що знаходяться на території АР Крим, продовжують намагання дискредитувати українських прикордонників, що здійснюють пропуск громадян та транспортних засобів через адміністративну межу.

Окупанти поширюють інформацію серед громадян, що українські служби пропускають в контрольному пункті в’їзду – виїзду «Чонгар» близько 3-5 автівок за годину і саме таким чином створюють черги. Разом з тим, аналіз пропускних операцій свідчить, що в середньому на в’їзд до материкової частини України за добу пропускається до 600 транспортних засобів. Це становить близько 25 автівок за годину, тобто трохи більше 2 хвилин витрачається на оформлення одного автомобіля, що прямує з тимчасово окупованої території АР Крим.

У разі збільшення транспортного потоку через контрольний пункт «Чонгар» на в’їзд чи на виїзд, прикордонниками спільно з фіскальною службою здійснюється реверс руху, що дозволяє збільшити на деякий час пропускну спроможність в одному із напрямків руху. Азово-Чорноморське регіональне управління інформує, що контрольні пункти в’їзду – виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим працюють в штатному режимі. Прикордонники вживають необхідних заходів аби не допускати скупчення транспорту».

Реклама

1 Comment

  1. Сама стояла 3 часа в Каланчаке.Работает 1 окно.Оформляют медленно и специально терзают свой народ-чтобы возврвщались назад и не ехали в Крым.А то люди посмотрят как хорошо в Крыму а тут ж… Хватит уже лить грязь на крымчан-люди сделали свой выбор и НЕ ПРОГОДАЛИ.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*