На курортах области активно трудятся нелегалы

Сьогодні у облдержадміністрації відбулась нарада щодо результатів діяльності створених робочих груп з легалізації в області трудової зайнятості та доходів.

За  даними пресс-службы ОДА, під час наради були обговорені заходи із забезпечення чинного законодавства платниками податків під час курортного сезону та результати роботи робочих груп з питань підвищення ефективності земельних та трудових ресурсів.

У поточному році обласною державною адміністрацією неодноразово надавалися доручення щодо активізації роботи з легалізації  праці та заробітної плати найманих працівників, особливо під час курортного сезону та проведення сільськогосподарських робіт.

За поточний рік та окремо за курортний сезон Державна фіскальна служба зареєструвала понад 3 тис. неоформлених працівників після перевірки 1577 підприємств в області. Також було перевірено 779 пансіонатів, готелів та інших місць відпочинку, де були виявлені непрацевлаштовані особи.

Нещодавно у рамках операції «Акциз-2016» та «Курорт-2016», працівники слідчого та оперативного управлінь Головного управління ДФС у Херсонській області здійснили чергові 4 виїзди та встановили ще 10 фактів реалізації алкогольних напоїв без дозвільних документів (ліцензії) на курортних узбережжях Чорного та Азовського морів.

Як було озвучено під час наради: «Одним із проблемних питань залишається ухилення суб’єктів господарювання в курортних зонах області від сплати податків, зокрема відсутність ліцензій на продаж підакцизних товарів та сплата акцизного податку з кінцевих продаж. Тому в районах та містах області необхідно активізувати роботу робочих груп з легалізації найманої праці, зокрема в галузі надання послуг та роздрібної торгівлі».

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.