На улицы Херсона вышли первые пешие полицейские патрули

С 5 марта на улицы Херсона вышли первые пешие полицейские патрули. Об этом в «Фейсбуке» сообщила Патрульная полиция Херсона.

Как сказано в сообщении, правоохранители будут контролировать разные районы, проводить профилактические беседы с курильщиками, которые курят в запрещенных местах и пешеходами, которые переходят дорогу в неположенном месте.

«З учорашнього дня на вулицях Херсона можна побачити піших патрульних.
Ці хлопці та дівчата вийшли для того, аби допомагати людям, забезпечувати порядок на вулицях та у громадських місцях.
Охоронці порядку контролюватимуть різні райони, зокрема центр, сквери та парки, авто- та залізничний вокзали. Також проводитимуть профілактичні бесіди з курцями, які дозволяють собі запалити цигарку там, де це робити заборонено, з пішоходами, які переходять дорогу у невстановлених для цього місцях. Патрульні реагуватимуть на всі правопорушення, які потребуватимуть їхнього втручання.
Головне завдання – це спілкування з людьми, швидке реагування на звернення, надання невідкладної допомоги тим, кому вона необхідна.
Нагадуємо, якщо ви стали свідком правопорушення або потрапили до складної життєвої ситуації, ви можете звернутись не лише на гарячу лінію «102», а й безпосередньо до патрульних, яких бачите на вулицях нашого міста», — говорится в сообщении.

патрули

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.