Нардеп Лаврик заинтересовался ролью мэра Херсона в скандале с «Самопомощью»

РЕКЛАМА

«Такие действия мэра ставят дополнительные вопросы о его роли в последних событиях», — заявил нардеп и глава исполкома «Самопомощи» Олег Лаврик в ответ на действия мэра Херсона Владимира Миколаенко на сессии 17 октября.

Напомним, на заседании Андрей Дмитриев зачитал обращение главы исполкома партии «Самопомощь» нардепа Олега Лаврика по поводу смены руководителя фракции политсилы в Херсонском горсовете. Как сказано в письме, отстранение Дмитриева с должности главы фракции является нелегитимным. Руководителем, как говорится в обращении, до сих пор является Андрей Дмитриев. Поэтому заявление об изменениях во фракции на сессии 17 октября в письме просили не зачитывать. Однако мэр Херсона Владимир Миколаенко до этого уже объявил, что руководить фракцией «Самопомощи» в Херсонском горсовете вместо Андрея Дмитриева будет депутат Руслан Рубан и зачитал соответствующее заявление.

В «Самопомощи» считают, что таким образом в мэрии попытались легитимизировать смену руководителя фракции. Об этом говорится в официальном заявлении исполкома партии, распространенном пресс-службой местной ячейки «Самопомощи»:

«Зміна керівника фракції «Самопомочі» у Херсонській міськраді нелегітимна.
Виконком Політичної партії Об’єднання «Самопоміч» не погодив зміну голови фракції «Самопомочі» у Херсонській міській раді. Орган центрального керівництва звернув увагу, що рішення про зміну голови фракції відбулось з грубим порушенням внутріпартійних процедур. Зокрема, відповідне Положення передбачає, що подібні рішення проводяться лише після обговорення на відкритих зборах міського партійного осередку.
Виконком Об’єднання «Самопоміч» створив робочу групу з перевірки діяльності осередків партії в Херсоні та області а також депутатів, обраних до місцевих рад від «Самопомочі». «Ми детально перевіримо всі обставини цієї справи. Ми давно маємо сигнали про нездорову ситуацію, яка склалась через непрозору та кулуарну діяльність частини обраних від «Самопомочі» депутатів. Для нас чистота рядів – це питання номер один. «Самопоміч» вимагає від інших бути чесними перед суспільством, але в першу чергу вимагає цього від своїх членів і тим більше від депутатів. Якщо певні наші підозри підтвердяться наші дії будуть швидкими і рішучими» — заявив керівник виконкому Об’єднання «Самопоміч» народний депутат Олег Лаврик.
В «Самопомочі» також зазначили, що напередодні попередили офіційними листами мера Херсона, а також секретаріат ради про те, що рішення щодо зміни голови фракції не є легітимним. Не зважаючи на це, керівництво Херсонської міської ради на черговій сесії озвучило його і таким чином спробувало легітимізувати. «Такі дії мера ставлять додаткові запитання щодо його ролі в останніх подіях» — додав Олег Лаврик».

 

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*