Нардеп Спиваковский подал в суд на канал «2+2»

РЕКЛАМА

Александр Спиваковский в соцсети «Фейсбук» сообщил, что обратился в суд с иском в отношении канала «2+2».

Напомним, журналисты телепрограммы «Люстратор» (канал «2+2») заинтересовались бизнесом и недвижимостью нардепа от Херсонщины Александра Спиваковского (БПП). Якобы он не задекларировал «несколько бизнес-фирм, личный коттеджный поселок под Киевом и автопарк элитных автомобилей». Перечень фирм, движимого и недвижимого имущества тележурналисты направили для расследования в НАБУ (Национальное Антикоррупционное бюро Украины – ред.).

Позже выяснилось, что имущество принадлежит не нардепу от Херсонщины, а о его полному тезке, зарегистрированному в Киеве. Спиваковский заявил, что готов судиться с телеканалом «2+2». Также он уверен, что материал на ТВ о нем заказал нынешний министр образования и науки Сергей Квит, и даже указал сумму заказа — $20 тыс.

«Шановні друзі!

Хочу повернутись до певних цікавих подій, які відбулись ще понад місяць тому – 24 лютого 2016 року. В цей день у передачі “Люстратор 7.62” на телеканалі “2+2” було показано сюжет, у якому журналістка з захватом повідомила про існування у мене трьох котеджів у с. Буча Київської області а також корпоративних прав у двох комерційних підприємствах – товариствах з обмеженою відповідальністю “КЕЙПТАУН ІНВЕСТ” та “ОВЕРЛОШИНИ”.

Звісно, ні цього майна, ні цих корпоративних прав у мене ніколи не було, і тому почути про це з екрану телевізора, а тим більше з вуст своїх друзів, які теж ж переглянули вищезазначений сюжет, для мене виступило певною несподіванкою.

Ну що ж, все ж таки вважаючи цей сюжет прикрою помилкою телевізійників, я звернувся до телеканалу з пропозицією спростувати цю завідомо неправдиву інформацію у встановленому законом порядку. Та пройшло вже майже три тижні, як від них ні слуху ні духу… Проте ні, помиляюсь, сюжет про Бучівські котеджі автори чомусь вилучили з офіційного сайту передачі “Люстратор 7.62”. Причому одразу після отримання мого листа.

Тому сьогодні, як і було обіцяно раніше, мною подана позовна заява до Подільського районного суду м. Києва про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди до авторів передачі та власників цього телеканалу.

Далі буде!», — написал Спиваковский.

Спивак

Спивак 2

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*