Общественники просят поддержать зоозащитников — в Херсоне зарегистрировали петицию о бродячих животных

РЕКЛАМА

Сегодня, 28 ноября, на сайте горсовета Херсона зарегистрировали 2-ю петицию, инициированную общественницей Риммой Бараненко.

Она касается поддержки из горбюджета в 2017 г. общественных организаций, которые занимается проблемами бродячих животных:

«Вирішенням проблем з тваринами в Херсоні повинні займатись не комунальні підприємства, а фахівці. Ця теза підтверджується тим, що проблема тварин в Херсоні КП Гарантією, яка отримує значні кошти з міського бюджету, досі не вирішена. Тому фінансування повинно йти на херсонські зоозахисні організації, які вже давно своїми силами займаються безпритульними тваринами, тваринами в зоокутку та мають в своїй структурі людей з досвідом і професійним баченням рішення проблем».

Выделять деньги зоозащитным организациям общественница предлагает в результате конкурсов проектов, победителей которых определит рабочая группа из независимых экспертов:

«Просимо Херсонську міську раду запланувати кошти в бюджет на 2017 рік для вирішення проблем з тваринами в м.Херсоні саме для проектів зоозахисних ГО. Створити робочу групу з незалежних експертів (не чиновників, а членів активних ГО та лідерів громадської думки), які визначать життєздатність проектів. І надати кошти зоозахисним ГО, в яких буде найкращі програми для вирішення проблем з тваринами (в т.ч. безпритульні собаки, проблема тварин в зоокутку та інше)», — написала общественница.

До конца сбора подписей осталось 30 дней, пока нет ни одной подписи.

Реклама

2 Комментарии

  1. пока буде цей мер та його подельниця гандзюк, які блокували вирішення проблем зоозахисних організацій, та перекинули всі кошти «Гарнатії» (чит. Семенчеву), ТОЛКУ НЕ БУДЕ(((

  2. Люди читайте закони,горомадські організації не можуть фінансуватись з міського бюджету, і про яких фахівців йдеться мова в цих організаціях, таких, як Рима Бараненко???? А мер свою обіцянку виконує, притулок зробив, собак в місті стало менше, Гарантія працює. А Римі раджу іти і працювати.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*