Одарченко винит в провокациях на избирательных участках Путилова и Киву

РЕКЛАМА

Кандидат в нардепы Юрий Одарченко заявляет, что минирование избирательных участков Херсоне может быть в интересах его оппонентов и тоже кандидатов в нардепы Андрея Путилова и Ильи Кивы. Об этом Одарченко написал в «Фейсбуке».

По его словам, их штабу известно о как минимум 11 случаях сообщений о заминировании участков: 7 в Херсоне, 3 в Белозерке и 1 в Камышанах:

«Між 7.30 та 8.30 члени ДВК від ВО «Батьківщини» повідомили про як мінімум 11 випадків повідомлення про замінування виборчих дільниць на 183 окрузі. 7 у Херсоні -, 3 у Білозерці та 1 в Камишанах.

Анонімні дзвінки отримала мілція ще до початку роботи дільниць. При цьому охорона приміщень для виборів ведеться останні дні цілодобово. Навіть після перевірки, міліція у більшості випадків перешкождає відновленню роботи дільниці. Але вона не має права зупиняти роботу комісії, так як бюлетні можуть залишитися без нагляду, що є прямим і найпростішим шляхом для фальсифікацій.

Наші члени ДВК не реагують на провокації.

Подібні дії працюють на зрив явки виборів, що є в інтересах у Путілова Андрія (БПП) та Киви Іллі (Самовисування). Заміновані були тільки дільниці на яких, за результатами опитування Юрій Одарченко набирає абсолютну більшість голосів».

Одарч минирование

Реклама

1 Comment

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*