«Отомстили за борьбу с браконьерами», — Ляшко о нападении на Зеленчука

РЕКЛАМА

Лидер Радикальной партии Олег Ляшко считает, что первого замглавы Херсонского облсовета избили, отомстив за борьбу с браконьерами. Об этом Ляшко написал в «Фейсбуке»:

«У Херсоні невідомі бандити намагалися вбити члена нашої партії, першого заступника голови обласної ради, батька шістьох дітей Василя Зеленчука. Зараз він у тяжкому стані знаходиться в реанімації, куди його доставили без свідомості. Молю Господа, щоб Василь Васильович вижив, бо діти мають рости з батьком.

Для мене очевидно, що замах на вбивство мого однодумця пов’язаний з його професійною і політичною діяльністю. Команда Радикальної партії на Херсонщині за моїм дорученням тривалий час бореться з браконьєрами, яких кришують ті, хто мав би з ними боротися. Боротьба з незаконними вирубками лісів і природніх ресурсів теж у фокусі постійної уваги наших херсонських партійців. За це, переконаний, нам і помстилися, вчинивши жорстокий напад на В.Зеленчука.

Вимагаю від правоохоронців вжити всіх заходів, щоб розкрити цей замах на вбивство мого однодумця. Спроба вбивства В.Зеленчука демонструє суспільству звірячу суть наших політичних опонентів, які йдуть на найтяжчі злочини у прагненні перешкодити нашій боротьбі проти корупції у владі і пограбунку українців».

Реклама

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*