Под дверь квартиры мэра Херсона бросили бутылку с зажигательной смесью

Сегодня утром под дверь квартиры мэра Херсона Владимира Миколаенко бросили бутылку с зажигательной смесью. Об этом в «Фейсбуке» сообщил сам Миколаенко.

«Сьогодні вийшов на роботу дуже рано — була запланова нарада. Дружина так само мала справи і повинна була піти з квартири. Але в 9 ранку почула запах диму.

Виявилося, що хтось кинув під двері моєї квартири пляшку з запалювальною сумішшю. Дружина викликала поліцію, правоохоронці шукають зловмисника. Якби вдома було порожньо — квартира б згоріла.

Звісно, що ситуація вкрай неприємна. І звісно, що це робиться з однією метою — залякати мене. Хочу сказати тій мерзоті, що я чітко знаю, де наступив вам на хвоста і де поламав ваші схеми. Навіть не думайте, що такою «грою в 90-ті» ви змусите мене приймати інші рішення і зупинитися. Я пройшов ті страшні часи і зараз такими своїми пугалками ви лише укріплюєте мене в думці, що я на правильному шляху. Не вдається «порішать», то вирішили лякати. Марні ті спроби.

Прозорість, чесність і боротьба з мафією, яка роками сидить в різних сферах міського господарства, паразитуючи на херсонцях — це моя мета. І, нехай не так швидко, як хотілося б, але я її досягну», — написал мэр Херсона.

 mikolaenko-1

mikolaenko-2

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Поджигателям двери квартиры Миколаенко грозит от 3 до 15 лет лишения свободы |
  2. «Врагов много. Я ни на кого не думаю», — мэр Херсона о попытке поджога квартиры |

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.