Под Козачьими Лагерями вырезали акации. Дело рук местных под «ментовской «крышей»?

РЕКЛАМА

На Херсонщине в районе Козачьих Лагерей прошлой ночью вырезали огромные акации. Уничожение леса здесь ведется практически в промышленных масштабах. По словам местных жителей, лес режут местные браконьеры, которые находятся под «местной ментовской «крышей».

Об этом в «Фейсбуке» написал депутат облсовета Николай Ставицкий.

«Вже тривалий час в районі Козачих Лагерів ведеться знищення лісу майже промисловими масштабами. Сьогодні (1 ноября — ред.) по проханню громадськості перший заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук виїхав в с. Козачі Лагері, на місце знищення величезних акацій, які були вирізані минулої ночі. На фото можна побачити реальні масштаби цього чергового злочину.
Місцеві мешканці кажуть: ліс ріжуть місцеві браконьєри, які відверто хизуються, що не бояться покарання, бо знаходяться під місцевою ментовською «кришею». І не дивно, бо жодної реакції правоохоронців по припиненню знищення лісу в цьому районі ніхто не бачив. Паразити!!!
На 02 листопада о 14:00 в Херсонській обласній раді Зеленчук збирає нараду з представниками силових відомств, щоби в найкоротший термін вони навели лад та покінчили з цим свавіллям. Бо ще трохи, і люди почнуть бунт, терпець уривається вже у всіх», — написал Ставицкий.

les

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*