Портал «Голос Украины» заинтересовался Херсонскими выборами

РЕКЛАМА

По оценке информационного портала «Голос Украины»: Нинішні вибори міського голови Херсона можуть стати найбруднішими за всю історію української незалежності.
Агітаційна кампанія заледве почалася, а вже вибухнули кілька скандалів – один гучніше за інший. У спальних мікрорайонах обласного центру виявили мікроавтобус, з якого пенсіонерам від імені одного з кандидатів роздавали продовольчі набори – соняшникову олію, крупи, консерви та цукор орієнтовною вартістю близько сотні гривень за набір. Кандидат від причетності до підкупу виборців одразу ж відхрестився, назвавши події провокацією. Але «акцією нечуваної щедрості» вже зацікавилася міліція: загадковий мікроавтобус шукають.

Водночас зафіксовані факти створення в соціальних мережах фейкових сторінок авторитетних у місті людей – лікарів, політиків, громадських діячів. Від їх імені хтось агітує за тих чи інших кандидатів у міські голови. Публічні особи потім спростовують наявність і них сторінок та авторство закликів підтримати удаваного «фаворита електоральних симпатій», однак це не означає, що наступного дня маніпулятори не використають у своїх цілях чиєсь інше прізвище.

Напомним, что вчера была создана фейковая страничка в социальных сетях главрача городской больницы им. Лучанского Людмилы Ломако. С которой, лже-главрач, якобы говорила о поддержки на выборах партией «Херсонцы», голосовавшего за законы 16 января 2014 года экс-нардепа В.Сальдо.

Реклама

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*