Предварительная версия о причинах взрыва в Новоалексеевке не подтверждается – глава Генической РГА

РЕКЛАМА

Глава Генической РГА Александр Воробьев сообщает, что предварительная версия о причинах взрыва машины в Новоалексеевке — неисправность газобаллонного оборудования – не подтверждается.

Об этом информирует пресс-служба ОГА:

«Сьогодні, 14 квітня, о 13.30 у смт Новоолексіївка Генічеського району пролунав вибух в автомобілі ВАЗ 2101 з одеськими номерами, припаркований у громадському місці. Оперативну інформацію надає голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов.

Він зазначає, що за попередніми даними у автомобілі під час вибуху нікого не було. Усього постраждало 5 осіб, 4 було госпіталізовано, 1 особа померла.

Олександр Воробйов також інформує, що загиблий чоловік 1977 року народження, мешканець Новоолексіївки, проїжджав поряд на велосипеді. Постраждалі знаходяться у лікарні,  1 особа у травматологічному відділенні зі складними переломами, 1 особа з травмами голені, 1 особа у хірургічному відділені з опіками, 1особа – студент училища 1998 року народження, мав осколкове поранення сонної артерії, він отримав допомогу та був відпущений з лікарні.

На даний момент працює слідча група, з’ясовуються причини вибуху. Попередня версія щодо вибуху газобалонного обладнання не підтверджується, через те що прикмети установки ГБО в цьому автомобілі не встановлені.

«Поки не буде знайдено вибухову речовину чи вибухове обладнання, ми не можемо трактувати теракт це чи замикання в автомобілі», – прокоментував Олександр Воробйов».

Реклама

1 Comment

1 Trackback / Pingback

  1. Глава облсовета призывает жителей Херсонщины не паниковать из-за взрыва в Новоалексеевке |

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*