Работники облотделения НБУ будут протестовать против руководства НБУ

17 сентября в 18:00 возле здания НБУ в Херсоне (ул. Перекопская, 5) сотрудники местного управления Нацбанка Украины, выйдет на акцию протеста «Едності».
Об этом сказано в обращении, которое разослали по местным СМИ.
В нем же объясняется против чего протестуют банкиры:
«Відповідно до Закону України основною функцією Національного банку України є досягнення та підтримка цінової стабільності в державі. Національний банк України також повинен сприяти стабільності банківської системи та додержанню стійких темпів економічного зростання.
Наразі діяльність нового керівництва Національного банку не відповідає Закону України та є шкідливою і некомпетентною.
Під вигаданими гаслами про необхідність отримання чергового траншу МВФ фактично руйнується фінансово-банківська система держави.
Ліквідовано до 30% банків, мільйони громадян втратили свої заощадження, вклади населення знецінені інфляцією, значна частина підприємств залишились без оборотних засобів і перейшла в тіньовий сектор економіки.
У країні виник потужний тіньовий ринок готівкової валюти. Заяви про зниження інфляційних та девальваційних очікувань, стабілізацію валютного ринку та приріст депозитних вкладів населення не відповідають дійсності. Попит на готівковий долар знизився через прогресуюче зубожіння населення.
Приріст вкладів фіксується просто через переоформлення депозитних договорів і пролонгацію строків розміщення тих грошових коштів, які вже знаходились на рахунках громадян, і які неможливо зняти через абсурдні обмеження Національного банку.
Крім того, з початку 2015 року здійснюється повна централізація функцій на рівні центрального апарату, що спричинило масові звільнення працівників територіальних управлінь та значне збільшення кількості працівників центрального апарату. Звільнення працівників відбувається з грубим порушенням трудового законодавства України.
У зв’язку з вищевикладеним, працівники управління НБУ в Херсонській області проводять акцію «Єдності» як свідчення об’єднання зусиль банківських працівників у відновленні фінансової системи держави».

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.