С 1 декабря руководить КП «Дорожник» будет Валентин Чесноков

РЕКЛАМА

С 1 декабря руководителем ГКП «Дорожник» назначен Валентин Чесноков.

Об этом он написал в Фейсбук на своей странице.

В первую очередь новоназначенный руководитель планирует сформировать новую команду, внести на предприятии новые направления. Также в планах разработать новую «Стратегию развития коммунального предприятия «Дорожник» и оборудовать всю технику на предприятии средствами GPS-мониторинга и контроля расхода топлива:

«Сьогодні міський голова підписав мою заяву, і з 1 грудня я приступаю до виконання обов’язків директора комунального підприємства «Дорожник». Чому я погодився? По перше, це виклик. На минулій сесії міської ради я дуже емоційно висловився на адресу наших депутатів. Тому, коли мені запропонували очолити фактично мертве, але дуже важливе для нашого міста підприємство, я зрозумів що це шанс в котрий раз довести бажання працювати не словами, а ділом. По друге, на співбесіді з міським головою я побачив його щире бажання до результативних змін. По третє, мені до вподоби складні завдання, адже це зовсім нова для мене сфера діяльності. І найважливіше – я дуже люблю наше місто. Життя давно зняло з мене «рожеві окуляри», відтак я цілковито усвідомлюю, на що погодився.
Перші кроки:
— Сформувати нову команду. Тому шукаємо і запрошуємо до команди щирих і працьовитих однодумців які люблять своє місто. Як керівник я можу їм впевнено пообіцяти поки що не високу зарплату, невдячність громадськості та тяжку працю. Нам вкрай необхідні головний бухгалтер та юрист. — Вивести в правове поле всі взаємовідносини с контрагентами підприємства. Насамперед з такими знаковими як «Епоха».
— Запровадити на підприємстві нові напрямки, які вирішать чи не найголовнішу проблему підприємства – сезонність та залежність від надходжень коштів з бюджету. Вже отримав порозуміння з деяких питань і працюю в цьому напрямку.
— Розробити і особисто представляти голові міської ради, депутатам та небайдужій громадськості «Стратегію розвитку комунального підприємства «Дорожник». Зауважу, що це буде стратегія, а не набір лозунгів. Праці Річарда Румельта вам в допомогу.
— Чи не найперший крок – обладнання усіх транспортних засобів підприємства засобами GPS-моніторінгу та контролю витрат пального. Завдяки цьому ми будемо впевнені в наших працівниках та зможемо створити онлайн-карту, на якій кожен бажаючий побачить в реальному часі, де працює техніка та які роботи вона виконує. Все, що може бути оцифровано, буде оцифровано.
Особисто в мене немає планів ставати депутатом чи чиновником. Я переконаний, що керівники комунальних підприємств повинні бути позапартійними і пределяти весь свій час роботі підпрємства. Бізнес і політичні амбіції шкодять одне одному. Обіцяю бути щирим і відкритим до усіх, кому не байдуже майбутнє Херсона. Але в той же час хочу зауважити – тим, у кого жовчі більше, ніж власної ваги – я настільки товстошкірий, що обламаєте свої отруйні зуби. В усьому іншому я готовий до співпраці», — написал Чесноков.

Как сообщает пресс-служба мэрии Херсона, Валентин Чесноков родился в Херсоне. Учился в школе №32 и гимназии №20, а высшее образование получал в Херсонском государственном аграрном университете по специальности «Менеджмент организаций», где получил квалификацию менеджера-экономиста.

С февраля 2015 Валентин Чесноков  проходил военную службу по призыву в связи с мобилизацией (4 волна). С октября 2015 по апрель 2016 принимал непосредственное участие в антитеррористической операции в составе отдельной боевой пограничной комендатуры «Лисичанск» Луганского пограничного отряда. С городом дислокации н.п. Золотое Луганской области. Награжден медалью «Ветеран АТО», «За службу государству» и почётной грамотой начальника Восточного регионального управления ГПСУ Украины. Воинское звание — сержант, командир отделения. После демобилизации зачислен в оперативного резерва первой очереди.

В мае 2016-го основал юношеского военно-патриотического лагеря «Херсонская Спарта».

Реклама

1 Trackback / Pingback

  1. Новый директор КП «Дорожник» хочет провести аудит предприятия |

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*