«Шанси у нас є», — Гордеев обещает бороться за Евровидение-2017 Херсоне «до последнего»

РЕКЛАМА

Глава Херсонской ОГА Андрей Гордеев обещает бороться за Евровидение-2017 Херсоне «до последнего». Об этом он сказал в интервью на «Скифии».

«Що треба зробити, щоб «Євробачення-2017» проводилося у Херсоні? Знаю, що є підтримка від Міністерства інформації, впевнена, що ви робите все від влади залежне.

– Я мав безліч зустрічей із членами парламенту, уряду, з представником Євробачення в Україні Зурабом Аласанія, з Кличком, Джамалою, Чубаровим. Чим продиктовано нашу ініціативну поведінку? Це геополітика. Саме тут, поряд із окупованим Кримом, має відбутися європейський захід. Безумовно, ми розуміємо реальність. Залу на 20 тисяч людей, як це було у Стокгольмі, у нас немає. У нас є аеропорт, зал «Ювілейний» на 2 тисячі осіб, який потребує реконструкції, стадіон, який ми фізично не зможемо зробити. Але те, що сьогодні тут, у Херсоні, має відбутися європейський захід – це беззаперечно, саме з такої позиції ми виходимо. Вже зараз формуємо відеоролики про Херсонську область, які надамо всім 26 країнам-учасникам Євробачення. Ми мали бесіду майже з усіма учасниками цього процесу. Шанси у нас є, і ми будемо боротися до останнього».

Полностью интервью можно прочитать по ссылке.

Реклама

1 Comment

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*