Школы Каховского района рискуют остаться без обогрева

Через недосконалість щойно запровадженої системи держзакупівель ProZorro вже в найближчі дні залишитися без вугілля можуть усі школи Каховського району.

— Тверде паливо на загальну суму 2,5 млн. гривень нам мали завозити вже 26 жовтня. Натомість учасники торгів, до проведення яких ми не маємо жодного відношення, бо все відбувається через систему ProZorro, подали одне на одного скарги. У справу втрутився Антимонопольний комітет, який протягом 15 днів повинен ці скарги розглянути. Але далі маємо лише два варіанти: або АМКУ 14 листопада приймає рішення на користь одного з учасників тендеру — і ми отримуємо ву­гілля, або все відміняє. У такому разі доведеться запускати нову тендерну процедуру, яка триватиме 70 днів — до кінця січня. Проте вже зараз вугілля у школах залишилося на лічені дні. Тепло ж матимуть лише ті навчальні заклади, які опалюються газом або електрикою, — коментує заступник голови райдержадміністрації Ольга Вакулич.

Щоб не допустити зриву опалювального сезону, районне керівництво вже звернулося до сільських голів з проханням попрацювати зі своїми землевласниками. «Можливо, вони зможуть допомогти з опаленням у школах, — доповнює Ольга Вакулич. — Іншого виходу поки немає».

Іван КІЧИЧ, «Новий день»

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.