Суд отказал в иске Путилову

Сегодня, 20 июля, суд отказал в удовлетворении иска к окружной избирательной комиссии проигравшему кандидату в нардепы по 183-му округу Андрею Путилову. Об этом сообщает пресс-служба админсуда:

«19 липня 2016 року до Херсонського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява від кандидата у народні депутати України Путілов А.С. до ОВК № 183 з вимогами визнати протиправною відмову ОВК № 183 в задоволенні скарги, голосування на дільничних виборчих комісіях недійсними, визнати недійсним рішення ОВК № 183 про прийняття протоколів про підрахунок голосів виборців, протиправними дії ОВК №183 щодо складання протоколу про підсумки голосування в ОВК №183.

Представники позивача вказували, що у зв’язку з повідомленнями про мінування деяких дільниць та видаленням всіх присутніх з приміщень для голосування поза межі приміщень, не забезпечено голосування з 8 години до 20 години без перерви, що могло призвести до викривлення результатів волевиявлення виборців і порушення прав кандидата в народні депутати України Путілова А.С.

В постанові суду про відмову з задоволені позовних вимог зазначено, що дійсно Законом України «Про вибори народних депутатів України» не передбачено оголошення перерви під час здійснення голосування. Проте, даний захід є пропорційним до мети його застосування, а саме уникненню загрози життю та здоров’ю як членів дільничної виборчої комісії, так і громадян, які здійснювали голосування. Будь-яких скарг від громадян, щодо порушення їх волевиявлення чи інших доказів, які б підтвердили, що саме під час перерви було вчинено дії, що вплинули на підсумки голосування, не встановлено.

Під час розгляду справи представниками позивача не надано до суду доказів, що вказані ними порушення призвели до спотворення результатів голосування по вказаних виборчих дільницях.

За таких обставин, колегія суддів відмовила в задоволенні адміністративного позову в повному обсязі. Справа № 821/997/16″.

1 Trackback / Pingback

  1. 183 округ: выборы, админресурс, суды и «сорта дерьма» » Ні корупції!

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.