Суд отказал в удовлетворении иска кандидату в нардепы Опанащенко

Об этом сообщает пресс-служба админсуда:

«Напередодні Херсонським окружним адміністративним судом повідомлялося про повторне надходження позовних заяв від кандидата в народні депутати України Опанащенка М.В. після залишення без розгляду попередніх позовів. В нових позовних заявах кандидат просив скасувати постанови ОВК № 183, зобов’язати провести повторний перерахунок голосів та визнати протиправною бездіяльність ГУ Національної поліції в Херсонській області, оскільки останні, на думку позивача, не забезпечили безперервної роботи дільничних виборчих комісій 17.07.2016 через повідомлення про їх замінювання.

Під час судового розгляду сім справ було об’єднано в одну та відмовлено в задоволені позову. В постанові суду зазначено, що під час здійснення правоохоронними органами необхідних заходів щодо виявлення вибухових пристроїв, суб’єктами виборчого процесу не було зафіксовано жодного випадку порушення виборчого законодавства, що могло вплинути на результати голосування. Позивачем не надано жодних доказів на підтвердження своїх посилань.

У зв’язку з цим, кандидату в народні депутати України Опанащенку М.В. відмовлено в задоволені позову та стягнуто судові витрати на користь Державного бюджету України в розмірі 11575, 20 грн. Справа № 821/1007/16″.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.