У Зеленчука — размозжение костей черепа. В Херсоне ждут нейрохиругов из Киева для неотложной операции

РЕКЛАМА

Избитый вечером 10 ноября первый замглавы Херсонского облсовета Василий Зеленчук находится в тяжелом состоянии в реанимации с черепно-мозговой травмой. Об этом в «Фейсбуке» сообщил лидер РПЛ Олег Ляшко.

По его словам, обследование МРТ показало размозжение костей черепа. Пострадавший сейчас не транспортабелен, поэтому планируется вертолетом доставить из Киева в Херсон нейрохирургов, которые проведут неотложную операцию.

«Член Радикальної партії Василь Зеленчук, якого вчора намагалися вбити в Херсоні, зараз у тяжкому стані перебуває в реанімації. У нього — важка черепно-мозкова травма. Обстеження МРТ виявило в мозоку розтрощені кістки черепа. Василь Васильович не транспортабельний, тому зараз мій шановний колега Serhii Skuratovskyi вирішує питання про доставку з Києва в Херсон вертольотом лікарів-нейрохірургів для проведення невідкладної операції. Ще один наш колега Денис Силантьев за моїм дорученням зараз перебуває в Херсоні в лікарні біля потерпілого, щоб надавати йому і його сім’ї всю необхідну допомогу. Нагадаю — у нього шестеро дітей, наймолодшому лише кілька місяців.

Місцева поліція порушила справу за статтею «хуліганство», хоча для всіх очевидно, що це був замах на вбивство Василя Зеленчука у зв’язку з його політичною діяльністю. На виконання програми Радикальної партії команда херсонських радикалів бореться з місцевими браконьєрами і контрабандистами, яких кришує влада. Отам і треба шукати замовників убивства нашого побратима», — написал Ляшко.

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*