В Антимонопольном комитете считают, что реклама «Херсон-такси» неправдива

РЕКЛАМА

Херсонские антимонопольщики рекомендовали ООО «Херсон-такси» принять меры и устранить признаки нарушения законодательства о защите экономической конкуренции, — прекратить размещать на сайте неправдивую рекламную информацию о тарифах на услуги.

Об этом сообщает пресс-служба Херсонского облотделения Антимонопольного комитета Украины:

«Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України за результатами дослідження ринку надання послуг з перевезення пасажирів в межах м. Херсона, а також здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції з боку суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на цьому ринку встановлено, що на офіційному сайті ТОВ «Херсон-Таксі» kherson_taxi.com.ua підприємством розміщено інформацію наступного змісту «Херсон-Такси-самые низкие тарифы в городе», але підтвердити, що тарифи служби «Херсон-Таксі» є найнижчими підприємство не змогло.

Таким чином, зміст вислову «Херсон-Такси – самые низкие тарифы в городе», розміщеного на сайті kherson_taxi.com.ua є оманливим.

У зв’язку з вищезазначеним, адміністративною колегією Відділення 27 вересня цього року ТОВ «Херсон-Таксі» внесено обов’язкові для виконання рекомендації вжити заходів щодо усунення дій, які мають ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом припинення розміщення на сайті kherson_taxi.com.ua неправдивої рекламної інформації щодо тарифів на послуги таксі, та утримуватися від вчинення таких дій в подальшому».

Реклама

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*