В «Батькивщине» подтвердили, что хотят лишить Миколаенко партийной должности

Ilchenko

В Херсонской облорганизации партии «Батькивщина» подтверждают, что хотят лишить партийной должности мэра

Владимира Миколаенко – главу городской организации партии.

Об этом написал в «Фейсбуке» член областного бюро «Батькивщины» Дмитрий Ильченко. Также партиец выложил текст решения бюро.

 

Рішення

15 серпня 2015 року Бюро Херсонської обласної організації політичної партії «ВО «Батьківщина» розглядала стан виконання Головою Херсонської міської організації Миколаєнком В.В. завдань обласного Бюро та Президії Політичної ради партії «ВО «Батьківщина». За підсумками Миколаєнку В.В. було оголошено догану та зобов’язано у строк до 19.08.2015 року вжити заходів щодо зменшення нормативу витрат води, встановлених для Херсонського міського водоканалу. Аналізуючи на спільному засіданні Бюро обласної та міської партійної організацій ситуацію щодо діяльності Миколаєнка В.В. та виконання ним рішень та доручень вищестоящих партійних організацій Бюро приходить до наступних висновків.

1) Дорученням №13-41-0038 від 14.07.2014 року, Дорученням №31-02-0077 від 08.07.2014 року, проекту «Всеукраїнська люстрація» партійні організації всіх рівнів було зобов’язано провести люстрацію – очищення влади від представників Партії регіонів, які активно сприяли режиму Віктора Януковича. Серед осіб, які підлягали люстрації на рівні міста Херсона знаходилися зокрема:

— Сергій Черевко, заступник міського голови за часів міського голови Сальдо В.В., один із провідників гуманітарної політики Партії регіонів.

— Ігор Козаков, директор Місьководоканалу, керівник фракції «Партія регіонів» у міській раді, спонсор діяльності Партії регіонів.

— Роман Підперигора, начальник управління фінансів Виконавчого комітету Херсонської міської ради.

— Володимир Пепель, директор КП Херсонтеплоенерго, член Партії регіонів та її спонсор.

— Юрій Ніконов – начальник управління освіти, член Партії регіонів, один із організаторів фальсифікацій та примусових голосувань працівників освіти.

На даний час всі ці особи продовжують займати свої посади. Незважаючи на неодноразові вказівки на необхідність проведення їх люстрації Миколаєнко В.В. не лише залишив їх на посадах, але й надає їм можливість продовжувати як вести особисту PR-діяльність так і заробляти гроші на всіх раніше існуючих схемах.

Крім того, Володимир Миколаєнко призначив на посаду Першого заступника міського голови Ігоря Пастуха (голова обласної організації партії «Народний фронт»). Незважаючи на те, що судом було встановлено незаконність призначення Ігоря Пастуха, а також неодноразові вказівки обласного бюро на необхідність звільнення його із займаної посади Миколаєнко В.В. не вжив жодних необхідних дій.

На виконання доручення лідера партії Юлії Тимошенко на розгляд сесії Херсонської міської ради було внесено проект рішення про висловлення недовіри першому заступнику Херсонського міського голови Пастуху І.О. Під час розгляду даного проекту рішення депутатом Гаврилюком В.Г. було внесено пропозицію про проведення таємного голосування, що мало дозволити отримати позитивне рішення. Всупереч вимогам Регламенту Миколаєнко В.В. поставив даний проект рішення на поіменне голосування. В результаті поіменного голосування проект був відхилений. При цьому відповідно до офіційно оприлюднених даних Миколаєнко В.В. не підтримав звільнення Пастуха І.О., чим прямо виступив проти позиції партії «ВО «Батьківщина».

За пропозицією Ігоря Пастуха Миколаєнко призначив на посаду начальника департаменту ЖКГ раніше судиму Наталію Молнар.

Щодо вищезазначених осіб членами політичної партії «ВО «Батьківщина» складалися акти та подавалися депутатські звернення. Так депутат Херсонської міської ради від політичної партії «ВО «Баткьівщина» Катерина Гандзюк зверталася із зверненням щодо закупівлі Юрієм Ніконовим овочів для шкільних їдалень. Так картопля була закуплена по 8 грн. за кг (при ринковій ціні до 4 грн. за кг), капуста по 7 грн. (при ціні 2-3 грн.), морква по 8 грн. (при ринковій ціні до 2.50 грн.). Незважаючи на доведеність даних порушень міський голова не звільнив Юрія Ніконова з посади.

Депутатами Херсонської міської ради від ВО «Батьківщина» Віктором Гаврилюком та Олегом Акімченковим протягом 2015 року складалися акти про те, що дахи багатоквартирних будинків, які відповідно до актів виконаних робіт були відремонтовані за кошти міського бюджету, насправді, не відремонтовані та продовжують протікати. Попри прямо доведені факти розкрадання бюджетних коштів міський голова підтримав Наталію Молнар та залишив її працювати на займаній посаді.

Таким чином на даний час Володимир Миколаєнко не лише не виконує доручення партії щодо проведення люстрації, але й працевлаштовує осіб, які займаються корупційною діяльністю та особистим збагаченням за рахунок міського бюджету.

2) 4 червня 2015 року Рішенням Бюро Херсонської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина» Миколаєнко Володимира Васильовича було зобов’язано вчинити певні дії, направлені на виконання доручень Голови партії Тимошенко Юлії Володимирівни. Аналізуючи стан виконання рішень бюро зазначаємо наступне.

а) Миколаєнко В.В. було зобов’язано скликати сесію міської ради, на якій поставити питання щодо обґрунтованості тарифів. Всупереч рішенню бюро сесія ініційована не була.

б) Миколаєнко В.В. був зобов’язаний створити робочу групу, яка мала б перевірити обґрунтованість встановлених тарифів і цін на комунальні послуги. Разом з ти подібна група створена не була, депутати та активісти ВО «Батьківщина» до вивчення даного питання не допущені, жодних дій щодо перевірки обґрунтованості тарифів не вжито. Виконання доручення лідера партії здійснювалося виключно силами депутатів та активістів «ВО «Батьківщина» без участі Миколаєнко В.В.

в) Зобов’язано Миколаєнко В.В. скликати громадські слухання для обговорення тарифів. Такі слухання скликані не були.

г) Зобов’язано Миколаєнко В.В. прийняти на сесії ради рішення про встановлення обґрунтованих тарифів для малих котелень. Даний проект рішення взагалі не був винесений на сесії міської ради.

3) Рішенням Бюро від 15.08.2015 року Миколаєнко В.В. було зобов’язано вжити заходи щодо зменшення в 2 рази нормативів витрат води у строк до 19.08.2015 року. Підставою для цього стало встановлення очевидних фактів завищення нормативів витрат води в місті Херсоні для громадян, які не мають лічильників води.

Так 30.04.2014 року Херсонською міською радою встановлено, що особи, які не мають лічильників, сплачують за воду по нормативу 8 куб.м. на одну людину. При цьому реальні витрати води на 1 людину складають 3 куб.м. У місті Миколаєві нормативи встановлені на рівні 5 куб.м., а державна субсидія видається на 4 куб.м на одну людину.

При цьому міськводоканал списує електроенергію на видобування води, яка, фактично, не була поставлена споживачам, а також списує кошти на водовідведення обсягу води, який, реально, не відводиться.

Нормативи витрат води встановлюються Херсонською міською радою за поданням Виконавчого комітету. Партія «ВО «Батьківщина» провела мітинг із вимогою про зниження нормативу, а сам Миколаєнко В.В. рішенням партійного бюро був зобов’язаний виконати резолюцію мітингу. Про те Миколаєнко В.В. не вжив жодних заходів, що негативно впливає на імідж партії, оскільки виборці не розуміють, чому міський голова-член партії не виконує та перешкоджає виконанню рішень партії.

4) 25 липня 2014 року Миколаєнко В.В. виніс на розгляд Виконавчого комітету Херсонської міської ради проект рішення про підвищення тарифів на проїзд в маршрутних таксі та автобусах міста Херсона на 50%. Під час обговорення проекту рішення член партії Ільченко Д.О. публічно висловив позицію про те, що «Батьківщина» не підтримує підвищення тарифів на 50% та довів до відома присутніх розрахунки, зроблені Обласною державною адміністрації, які підтверджували, що економічно обґрунтованим є підвищення тарифів на 50 копійок. Незважаючи на це Миколаєнко публічно підтримав проект рішення, голосував «За» його затвердження. Згодом міський голова застосував право «вето» до рішення Виконкому, але потім самостійно скасував своє «вето» та ввів оскаржуване рішення в дію.

5) Миколаєнко В.В. став одним із ініціаторів та організаторів проекту «Третя сила». В дану партію входять чиновники виконавчого комітету Херсонської міської ради, керівники комунальних підприємств та директори шкіл та лікарень. Дана партія користується підтримкою міського голови та використовує адміністративний ресурс виконавчого комітету. Під час засідання обласного штабу Миколаєнко В.В. заявив, що він не буде звільняти цих чиновників, оскільки вони є поважними в місті людьми, справжніми професіоналами.

Фактично, Володимир Миколаєнко всупереч вимогам Статуту партії щодо неможливості одночасної підтримки членом партії іншої політичної сили, одночасно бере участь в керівництві двома партійними організаціями, що мають протилежні інтереси на виборах.

Відповідно до пункту 3.8 Статуту партії «ВО «Батьківщина» член партії зобов’язаний сприяти зміцненню авторитету партії. Відповідно до пункту 4.6 Голова територіальної партійної організації відповідає за виконання рішень партії, вищестоящих партійних організацій.

Відповідно до пункту 3.11 Статуту за невиконання своїх статутних обов’язків до члена партії може бути застосовано заходів партійного стягнення.

Відповідно до пункту 5.3.3 Статуту Президія Політичної ради партії має право звільняти керівників територіальних партійних організацій.

Враховуючи, що Миколаєнко В.В., фактично, відмовився виконувати доручення, дані йому як голові міської партійної організації, голосував в супереч позиції партії, вчиняв дії, направлені на підрив авторитету партії, фактично, підтримує іншу політичну силу та втратив зв’язок із партійною організацією Бюро Обласної партійної організації вирішило:

Звернутися до Президії Політичної Партії «ВО «Батьківщина» з пропозицією про звільнення Миколаєнко Володимира Васильовича з посади Голови Херсонської міської організації політичної партії «ВО «Батьківщина».

Голова                                                                                  Одарченко Ю.В.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.