В Белозерке за ночь расклеили фейковые листовки от имени главного «укроповца» Богданова

1 декабря в Белозерке за ночь расклеили листовки якобы с обращением председателя областного «Укропа» Виталия Богданова к жителям по поводу снятия главы райсовета.

В парторганизации утверждают, что это фейк. Такое заявление опубликовано в «Фейсбуке» на странице «Укроп Херсонщина»:

«Сьогодні, 1 грудня, у смт Білозерка відбулося цікаве явище — за ніч з’явилися листівки начебто зі зверненням голови обласного «УКРОПа» Віталія Богданова до мешканців.

З одного боку, на такий витвір безграмотних креативщиків варто було б не звертати уваги. З іншого — ситуація, що склалась у Білозерській райраді потребує прояснення.
Укропівку Ніну Бойко, яка дійсно була обрана демократичним шляхом головою райради, дійсно змістили з посади. Проте саме той, хто ініціював це зміщення, був затриманий на хабарі у 40 тисяч гривень, і саме проти нього відкрито кримінальне провадження за ст 368 ч 3 «Одержання хабара у особливо великих розмірах або службовою особою», яка передбачає від 8 до 12 років ув’язнення, конфіскацію майна та заборону займати певні посади.

Що ми бачимо зараз в Білозерці? Після того, як на хабарі був затриманий заступник голови райради, цілком імовірно, що деякі депутати оголосять недовіру діючий голові від партії БПП. І ця листівка, яка з’явилася в Білозерці — недолуга спроба посварити політичні сили, аби згодом відтягнути голоси УКРОПа на потенційних виборах нового голови райради — адже у випадку з Білозеркою 6 голосів укропівської фракції можуть стати «золотою акцією».

Позиція УКРОПа в цьому випадку однозначна: наші партійці та депутати мають підтримку на всіх партійних рівнях. Отже, задля прояснення ситуації та недопущення втягування наших депутатів в ігри деяких політичних інтриганів, обласний УКРОП вирішив виїхати в Білозерку та з’ясувати все на місці. До того ж, обласна депутатська група «Антикорупція», має намір ретельно проаналізувати публічні закупівлі в районній раді та її установах».

feyklistovki

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.