В Бердянском и Херсонском отрядах пограничники готовятся к демобилизации

«В Бердянському та Херсонському загонах розпочато підготовчі заходи до проведення демобілізації військових, призваних на службу у 2015 році під час шостої хвилі часткової мобілізації», — сообщает пресс-служба Азово-Черноморского регионального управления Госпогранслужбы, рассказывая о событиях за прошедшую неделю:

«За минулий тиждень прикордонники Херсонського та Бердянського загонів у 11 випадках фіксували гелікоптери окупантів без перетинання адміністративної межі, а також в одному випадку 1 «безпілотник».

Прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління виявили 82 порушника з прикордонних питань. Під час паспортного контролю відмовили у пропуску 60 особам. Виконали 141 доручення уповноважених державних органів. Проставили встановленим порядком заборону 28-ми громадянам.

За результатами оглядової роботи виявлено 2 транспортних засоби з несправними та підробленими документами. До правоохоронних органів направили одне повідомлення з оперативною інформацією за фактом незаконного вирощування у приватному помешканні наркотичних засобів.

Здійснили 16 виходів в море, оглянули майже 20 суден.

В Бердянському та Херсонському загонах розпочато підготовчі заходи до проведення демобілізації військових, призваних на службу у 2015 році під час шостої хвилі часткової мобілізації».

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.