В действиях распущенной Херсонской ТИК суд увидел состав преступления

РЕКЛАМА

В действиях уже распущенной Херсонской ТИК Херсонский окружной административный суд увидел состав преступления и вынес отдельное постановление – для того, чтобы уведомить прокурора области о выявленных нарушениях.

Об этом говорится в информации суда, размещенной на официальном сайте:

«Херсонський окружний адміністративний суд 09 жовтня 2015 року, розглянувши справу за позовом Херсонської міської партійної організації ПП «НАШ КРАЙ» до Херсонської МВК, третя особа — Сальдо В.В. про визнання протиправною бездіяльності Херсонської МВК, задовольнив позов та виніс окрему ухвалу щодо бездіяльності Херсонської МВК та допущення нею порушень ч.8 ст. 9 ЗУ «Про місцеві вибори», ст. 382 КК України.

Судом було встановлено, що представник Херсонської МВК отримав рішення Одеського апеляційного адміністративного суду, якими зобов’язано Херсонську МВК прийняти рішення щодо реєстрації Сальда В.В., однак члени Херсонської МВК усвідомлено не прийняли відповідного рішення згідно з постановами ОААС №821/3250/15-а, 821/3251-15-а.

Суд наголошує, що кримінальна відповідальність за невиконання судового рішення передбачена ст. 382 КК України. Бездіяльність Херсонської МВК, щодо не прийняття рішення про реєстрацію Сальда В.В., призводить до порушення прав не тільки кандидата, але й виборців України.

Крім того, Херсонською МВК не виконується й постанова ЦВК України №402 від 08.10.2015, якою встановлено факт грубого порушення нею Конституції України та законів України та зобов’язано, на виконання постанов ОААС від 06.10.2015 в справі №821/3250/15-а та №821/3251/15-а, прийняти рішення про реєстрацію кандидатом на посаду Херсонського міського голови, кандидатом у депутати Херсонської міської ради Сальда В.В.

У зв’язку з цим, суд виніс окрему ухвалу з метою повідомлення прокурора Херсонської області про виявлені порушення Херсонською МВК положень ч.8 ст.99 ЗУ «Про місцеві вибори» та наявність в діях членів виборчої комісії ознак злочину, передбаченого ст.382 КК України.

Справа №821/3286/15-а, рішення не набули чинності».

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*