В Херсоне благодаря соцсетям «накрыли» нелегальную заправку

РЕКЛАМА

В Херсоне благодаря соцсетям «накрыли» нелегальную заправку. Об этом сообщает пресс-служба облуправления ГФС:

«Як щойно повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Олександр Фролов, працівники податкової міліції відомства припинили діяльність «чергової» нелегальної автозаправочної станції, розташованої на території міста Херсона.

На цей раз власники бензинового бізнесу просто «забули» про технічні вимоги щодо її розміщення. Та влаштували підприємницьку діяльність прямо під високовольтною лінією електропередач. Це викликало суспільний резонанс небайдужих мешканців нашого міста, які критично обговорювали відкриття «нової АЗС» у соціальних мережах.

Слідчими та оперативними співробітниками фіскального відомства на підставі  ухвали Херсонського міського суду проведено обшук та вилучено   4 тис. літрів дизельного пального загальною вартістю майже 84 тис. грн., а також обладнання та ємності для зберігання на суму майже 350 тис.гривень.

Під час проведення слідчих дій «бізнесмени» здійснювали перешкоджання законним вимогам працівників правоохоронних органів. За даним фактом інформацію передано до відповідних підрозділів Національної поліції за ознаками кримінальної відповідальності ст.343 КК України, яка  передбачає арешт до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років.

 Наразі, слідчі дії, які  кваліфікуються за ч.1 ст.204 КК України,  здійснює слідче управління податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області».

IMG_0533

Реклама

1 Trackback / Pingback

  1. Суд признал правомерной конфискацию топлива и оборудования на незаконной АЗС в Херсоне |

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*