В Херсоне будут считать количество бродячих собак

В Херсоне будут считать количество бродячих собак. Об этом сообщает пресс-служба «МЫ-ХЕРСОНЦЫ» и приглашает на пресс-конференцию:

«4 серпня об 11.00 год відбудеться прес-конференція на тему «Підрахунок безпритульних тварин у м.Херсон з використанням інформаційних технологій», за адресою вул. Ярослава Мудрого (Радянська), 7, конференц зал «Конгресс».

Учасники прес-конференції: Андрій Ткаченко ГО «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ», Олена Мазур ГО «Громадський інспектор», запрошений – директор Департаменту ЖКГ Руслан Чайка.

Громадська організація «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ», за підтримки Animal-id.info, організовує підрахунок безпритульних собак у Херсоні. Це важливий захід, котрий є першим кроком на шляху до вирішення багатьох проблем, пов’язаних з безпритульними тваринами. Безпритульні тварини представляють собою загрозу безпеці населення міст: вони є переносниками різних інфекційних захворювань, в т.ч. сказу; окремі зграї собак регулярно нападають на перехожих, лякають дітей, знищують рідкісні види диких тварин; погіршують зовнішній вигляд і екологію міста.
Точна інформація про кількість вуличних собак, які потребують нашої опіки та допомоги, дасть змогу визначити те, скільки вакцини та коштів для їх стерилізації та утримання необхідно виділити та зніме спекуляції на цю тему з боку органів місцевого самоврядування.

Тому ми закликаємо всіх небайдужих стати волонтером і взяти участь у Підрахунку безпритульних собак у нашому місті 8 серпня!».

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.