В Херсоне будут судить чиновника управления дорог департамента ЖКХ за служебную халатность

РЕКЛАМА

В Херсоне будут судить чиновника управления дорог департамента ЖКХ мэрии за служебную халатность. Об этом сообщает пресс-служба облпрокуратуры:

«Херсонською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно посадової особи управління доріг департаменту житлово-комунального господарства Херсонської міської ради.

Так, встановлено, що однією з приватних фірм виконувався капітальний ремонт внутрішніх дворових проїздів в будинках № 18 та 29 на вулиці 49 Гвардійської Херсонської дивізії в м.Херсоні.

Посадовець через неналежне виконання своїх службових обов’язків фактично не перевірив обсяги та якість виконаних будівельних робіт з капітального ремонту та підписав акт, в якому фактично завищено обсяги виконаних робіт на загальну суму 151 871 грн., чим завдано матеріальних збитків херсонській територіальній громаді.

Дії посадової особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України, кваліфікуючими ознаками якої є службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам».

Реклама

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*