В Каланчакском районе запрет продажи алкоголя военным не очень повлиял на ситуацию – глава РГА

РЕКЛАМА

«К сожалению, большинство конфликтов, получивших определенный резонанс, связаны с чрезмерным употреблением военными алкоголя», рассказала глава Каланчакской РГА Анна Загорулько «Новому дню»:

«На жаль, більшість конфліктів, що набули певного резонансу, пов’язані з надмірним вживанням військовими алкогольних напоїв. Можливо, наші військові командири, скажімо так, не дуже піклуються про те, щоб їхні підлеглі були зайняті, якщо знаходять час для вживання спирт­ного. Зрозуміло, що варто враховувати і той факт, що майже всі наші воїни пройшли крізь страшні умови зони АТО. У нас більш-менш спокійно, тому, можливо, є потреба розслабитися. Адже всі мають вільний доступ до закладів громадського харчування, торгівлі.

У цьому плані ми попрацювали з сільськими головами, прийняли рішення заборонити продаж алкогольних напоїв людям у військовій формі. Сказати, що це дуже допомогло, не можу, адже є в районі й самогоноваріння. Зрозуміло, що ми співпрацюємо з поліцією — виявляємо торговців самогоном, застосовуємо до них адміністративні заходи. Але в поліції відбулося шалене скорочення кадрів: якщо раніше у нас було 12 дільничних інспекторів, то зараз залишилося тільки 3. Люди просто не встигають оперативно відреагувати на правопорушення.

Чимало клопоту органам правопорядку завдають активісти, які блокують рух транспорту на адміністративному кордоні з Кримом. Дуже часто у них емоції переважають над здоровим глуздом. Всіма засобами закликаємо людей діяти виключно в рамках існуючого законодавства. Зараз ситуація стала трохи спокійнішою».

 

Реклама

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*