В мэрии Херсона проверят, как потратили деньги на мемориальный комплекс погибшим в АТО на Геологов

РЕКЛАМА

Мэр Херсона Владимир Миколаенко подписал распоряжение «Про створення комісії щодо перевірки використання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію ритуального майданчика в каплицю та облаштування меморіального комплексу загиблим учасникам антитерористичної операції, що знаходяться на території кладовища в селищі Геологів».

Как говорится в документе, опубликованном на сайте горсовета, комиссия до 18 июля должна выяснить состояние реконструкции часовни и обустройство мемориального комплекса погибшим участникам АТО, находящихся на территории кладбища в поселке Геологов, и эффективность использования бюджетных денег на это. Затем комиссия должна передать информацию о результатах работы городскому голове:

  1. «Створити комісію щодо перевірки використання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію ритуального майданчика в каплицю та облаштування меморіального комплексу загиблим учасникам АТО, що знаходяться на території кладовища в селищі Геологів (далі – комісія), та затвердити її склад згідно з додатком.
  2. Затвердити Положення про комісію щодо перевірки використання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію ритуального майданчика в каплицю та облаштування меморіального комплексу загиблим учасникам АТО, що знаходяться на території кладовища в селищі Геологів (додається).
  3. Комісії у термін до 18.07.2016:

3.1. З’ясувати стан реконструкції каплиці та облаштування меморіального комплексу загиблим учасникам АТО, що знаходяться на території кладовища в селищі Геологів, та ефективність використання бюджетних коштів на їхню реконструкцію та облаштування.

3.2. Надати міському голові інформацію щодо результатів перевірки використання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію ритуального майданчика в каплицю та облаштування меморіального комплексу загиблим учасникам АТО, що знаходяться на території кладовища в селищі Геологів».

Реклама

1 Kомментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*