В течение 2-х часов начнется заполнение газовых сетей Геническа, — Херсонгаз

В течение 2-х часов начнется заполнение распределительных газовых сетей Геническа. Об этом сообщает пресс-служба предприятия: «ПАТ  Херсонгаз  повідомляє, що протягом  2  годин  розпочнеться   заповнення розподільчих  газових  мереж  міста Генічеськ.

Просимо усіх  мешканців  (особливо багатоповерхівок)  з метою запобігання  аварійних ситуацій  із  непередбачуваними наслідками,   перекрити  крани  опусків на газових приладах   та не   користуватися газом до приходу працівників газової служби.

ПАТ  Херсонгаз  що півгодини  відслідковує технологічні питання   постачання  газу  на газових  пунктах.  В разі    неможливості  проведення  пусків протягом   28.10.2016 , процедура  газопостачання   триватиме  у суботу    29.10.2016

Просимо  із порозумінням  поставитися до питання та не відновлювати    газопостачання самовільно наражаючи  себе та своїх  близьких на смертельну небезпеку». Напомним, сегодня специалистам фирмы «Пласт», спустя 5 дней все-таки удалось добраться к газовым скважинам, которые находятся в с. Стрелковом.

Сейчас осуществляется переключение на зимний режим подачи газа.

Об этом сообщили «Вести Геническа» со ссылкой на мэра Александра Тулупова.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.