Відновлення автентичних водоспадів на Херсонщині: громадськість «за»!

Ткаченко 113-15 травня 2016 р. у Новій Каховці (на території комплексу відпочинку «Казкова діброва») відбувся ІІІ Таврійський туристичний конгрес. Робота проходила по чотирьох тематичних секціях: «Міжнародні проекти та туризм в регіонах» (модератор Олександр Кириленко), «Сучасні IT-технології та промоція туристичного продукту», «Кам’яні вишиванки та урбаністичний стиль Нової Каховки» (модератор Тетяна Евсеєва) та промотур «Туристичний продукт «Таврійського туристичного кластеру» для провідних туроператорів та турагенцій України».

Секція «Міжнародні проекти та туризм в регіонах» була присвячена презентації можливостей діяльності міжнародних грантових фондів у сфері розвитку туристичної інфраструктури та відновленню історичних і природних об’єктів Херсонщини. Модератор секції Олександр Кириленко розповів про діяльність Британської Ради в Україні, зазначивши, що на сьогодні на Херсонщині є дві партнерські організації, які проводять локальні тренінги за програмою «Активні громадяни» та в подальшому сприяють учасникам навчання у отриманні фінансування для проектів соціальної дії спрямованих на сталий розвиток у громадах.

 Далі були презентовані проекти соціальної дії за фінансової підтримки Британської Ради – «Унікальні водоспади у степах Херсонщини» (керівник Червона Ірина). Мета проекту – відновлення автентичних водоспадів у смт. Козацьке, Бериславського району, Херсонської області та виховання у дітей дбайливого ставлення до екології, а також до історичної спадщини громади, що в майбутньому може стати локомотивом у залученні туристів до території. Проект був презентований його керівником (Ірина Червона), головою Козацької селищної ради (Чирко А.А.) та підприємцем-волонтером (Ютін Сергій), які розповіли про заходи з відновлення первинного вигляду водоспадів. Проведено інформаційні заходи: це презентації, лекції, екскурсії про місцевість та екологічне відношення до природи, конкурс на кращий відгук акції в рамках проекту «Очистимо джерела – збережемо водоспади».

Ініціативу підтримали і стали партнерами у проекті: селищна рада с.Козацьке — голова сільради Чирко А.А. , Козацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради- директор Приходько О.І. , ПАТ «Князя Трубецького » — голова правління Ермола Т.В. , ГО АРР ТОТГ — Ярмій П.А. , ПП Ютін С.В. — Ютін С.В. , Рекламна агенція « PalmiraGroup » — Чирков А.Г. , ГО «Сильна Країна» — Брусенский В.П. , БФ «Щира Дія» — Гаврилюк Ю.В. , ГО «Об*єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ» — Ткаченко А.М., місцеві жителі і волонтери.

Ткаченко 2

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*


Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.